Розширений пошук

РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ ПАРАФІЇ УСПЕНСЬКОЇ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ (ПИРОГОЩІ) У ПОДІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА

 • ЄДРПОУ25395413
 • Станзареєстровано
 • Вік03.12.1997 (років: 23, місяців: 5)

Реквізити

Інформація актуальна на 30.04.2021
Найменування
РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ ПАРАФІЇ УСПЕНСЬКОЇ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ (ПИРОГОЩІ) У ПОДІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА
Скорочена назва
РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ ПАРАФІЇ УСПЕНСЬКОЇ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ (ПИРОГОЩІ) У ПОДІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА
Організаційно-правова форма
РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ЄДРПОУ
25395413
Дата реєстрації
03.12.1997 (років: 23, місяців: 5)
Уповноважені особи
ГРИЦЮК ІВАН ВАСИЛЬОВИЧ - керівник
Вид установчого документа
Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)
Номер запису про проведення державної реєстрації
Не вдалося знайти

Контакти

Інформація актуальна на 30.04.2021

Перегляньте контакти тільки цієї компанії

Адреса реєстрації
Україна, 04874, місто Київ, ВУЛИЦЯ МЕЖИГІРСЬКА, будинок 7, квартира
Телефон
+3805014535

Види діяльності (КВЕД)

Інформація актуальна на 30.04.2021

Учасники та бенефіціари

Інформація актуальна на 30.04.2021
Орган управління
Не вдалося знайти
Перелік засновників юридичної особи
ЧЛЕНИ ОРГАНІЗАЦІЇ

Хронологія змін у наборах відкритих даних з порталу data.gov.ua

Увага: Інформація, не містить вичерпний список змін та точних дат. Вказані дати - це дати коли ми зафіксували зміну, під час чергового аналізу даних. Вказані дати можуть відрізнятися від реальної дати зміни. Ми не фіксуємо точних дат змін, по усім даним. Не використовуйте ці дані для прийняття рішень. Користуйтесь державними реєстрами.

Дата виявлення зміни
Було
Стало

12.09.2020

Адреса
 • 04874, м.Київ, Подільський район, ВУЛИЦЯ МЕЖИГІРСЬКА, будинок 3/7, квартира 18
 • Україна, 04874, місто Київ, ВУЛИЦЯ МЕЖИГІРСЬКА, будинок 3/7, квартира 18

Загальна інформація

Дані про "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ ПАРАФІЇ УСПЕНСЬКОЇ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ (ПИРОГОЩІ) У ПОДІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА"

На цій сторінці опубліковано повну інформацію про підприємство "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ ПАРАФІЇ УСПЕНСЬКОЇ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ (ПИРОГОЩІ) У ПОДІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА", яка була додана​​ в Українські відкриті державні реєстри. З агрегована інформація допоможе вам здійснити повний аналіз компанії або ФОП та прояснити його для подальшої співпраці або вкладення коштів і часу.

Яку загальну інформація можна знайти про 25395413 "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ ПАРАФІЇ УСПЕНСЬКОЇ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ (ПИРОГОЩІ) У ПОДІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА" на Лід Сканері?

Опис складається з декількох компонентів, частину з яких ви можете бачити на сайті в простому доступі та ті, які будуть доступні після скачування усіх даних.

Інформація, яку ви можете проаналізувати з сайту LeadScanner - це:

 • Повна або скорочена назва: "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ ПАРАФІЇ УСПЕНСЬКОЇ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ (ПИРОГОЩІ) У ПОДІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА".
 • Код ЄДРПОУ: 25395413.
 • Адрес, який був вказаний у державному реєстрі: Не вдалося знайти
 • Основний вид діяльності: 94.91 Діяльність релігійних організацій
 • Контактні дані - телефони, сайт, електронна пошта та інше (це вказує не кожна компанія, але переважна більшість).
 • Те що є у власності компанії (інтелектуальна власність - торгівельні марки, деякі ліцензії та дозволи, та інше).

Ці матеріали доступні для кожного користувача, але в обмеженому виді, проте кожен має можливість, отримати ще більше даних після скачування файлу по одному або декільком контрагентах з сайту пошуковика клієнтів "Лід Сканер". Пропонуємо скористатися цією функцією , адже дані які збираються на пошуковику клієнтів Лід Сканер - це важливі дані, особливо, коли мова йде про можливість не малих фінансових витрат або прибутків, на побудову вигідних відносин.

Отримавши вичерпні дані про контрагента "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ ПАРАФІЇ УСПЕНСЬКОЇ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ (ПИРОГОЩІ) У ПОДІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА", ви отримаєте можливість більш докладно ознайомитися з компанією, її майном, боргами та її історичними змінами.

Надана інформація є достовірною на момент внесення у реєстр, та завдяки інтерактивному пошуку нашого ресурсу ми автоматично оновлюємо зміни, яка додається до реєстрів про організації.

В пошуковику клієнтів "Lead Scanner" ви можете знайти інформацію про компанію 25395413

Ви ще не використовували наш пошуковик клієнтів?
Пропонуємо вам зробити це прямо зараз! Крім базових даних про підприємство, яким ви зацікавились, ви можете отримати більш змістовну інформацію чим на звичайних сайтах. Це допоможе вам зробити вірний вибір партнера і захиститися від втрат.

Ведомости про юридичну особу "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ ПАРАФІЇ УСПЕНСЬКОЇ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ (ПИРОГОЩІ) У ПОДІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА" збираються, шляхом обробки відкритих даних, які зібрані в державних реєстрах.
Скористайтеся можливостями "Лід сканер" та оцініть всі наші вигоди.

Увага! Ми публікуємо дані з офіційних державних реєстрів. Будь яку інформацію яка є у нас на сайті ви можете самостійно перевірити в державних реєстрах.