Розширений пошук

РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) "СОБОР АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА" УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ С.ЖОВТНЕВЕ ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Реквізити

Інформація актуальна на 01.12.2020
Найменування
РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) "СОБОР АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА" УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ С.ЖОВТНЕВЕ ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Скорочена назва
РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) "СОБОР АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА" УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ С.ЖОВТНЕВЕ ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Організаційно-правова форма
РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ЄДРПОУ
37353556
Дата реєстрації
Не вдалося знайти
Стан
зареєстровано
Уповноважені особи
МАКАР ІГОР БОГДАНОВИЧ - підписант
МАКАР ІГОР БОГДАНОВИЧ - керівник
Розмір статутного (складеного) капіталу (пайового фонду)
0,00 грн.
Вид установчого документа
діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)
Номер запису про проведення державної реєстрації
Не вдалося знайти

Контакти

Інформація актуальна на 01.12.2020
Адреса
Україна, 73000, Херсонська обл., місто Херсон, селище Інженерне, будинок 2, квартира 57
Веб сторінка
Не вдалося знайти
Електронна пошта
Не вдалося знайти
Телефон
05080132

Види діяльності (КВЕД)

Інформація актуальна на 01.12.2020

Учасники та бенефіціари

Інформація актуальна на 01.12.2020
Перелік засновників юридичної особи
всього членів громади 15 осіб, розмір внеску до статутного фонду - 0.00 грн.
всього членів громади 15 осіб, розмір частки - 0,00 грн.
Кінцевий бенефіціарний власник (контролер)
Не вдалося знайти
Адреса засновника
Не вдалося знайти

Загальна інформація

Дані про "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) "СОБОР АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА" УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ С.ЖОВТНЕВЕ ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

На цій сторінці представлено всю зібрану інформацію про компанію "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) "СОБОР АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА" УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ С.ЖОВТНЕВЕ ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ", яка була занесена в Українські відкриті державні бази даних. Зібрана інформація допоможе вам зробити вичерпний аналіз контрагента та розпізнати його для подальшої співпраці або інвестування коштів і часу.

Яку загальну інформація можна знайти про 37353556 "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) "СОБОР АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА" УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ С.ЖОВТНЕВЕ ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ" на Лід Сканері?

Сторінка складається з декількох складових, частину з яких ви можете бачити на сайті в прямому доступі та ті, які будуть доступні після скачування усіх даних.

Інформація, яку ви можете подивитися з сайту LeadScanner - це:

  • Повна або скорочена назва: "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) "СОБОР АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА" УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ С.ЖОВТНЕВЕ ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ".
  • Код ЕГРПОУ: 37353556.
  • Адрес, який був вказаний у державному реєстрі: Україна, 73000, Херсонська обл., місто Херсон, селище Інженерне, будинок 2, квартира 57
  • Основний вид діяльності: 94.91 Діяльність релігійних організацій
  • Контактні дані - телефони, сайт, електронна пошта та інше (це вказує не кожна компанія, але переважна більшість).
  • Те що є у власності компанії (інтелектуальна власність - торгівельні марки, деякі ліцензії та дозволи, та інше).

Ця інформація доступні для кожного користувача, але в обмеженому виді, проте кожен має можливість, відкрити ще більше даних після збереження файлу по одному або декільком контрагентах з сервису пошуковика клієнтів "Лід Сканер". Радимо скористатися цією можливістю , адже дані які формуються на пошуковику клієнтів Лід Сканер - це безцінні дані, особливо, коли мова йде про можливість критичних фінансових витрат або прибутків, на побудову підприємницьких відносин.

Отримавши розгорнуті дані про контрагента "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) "СОБОР АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА" УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ С.ЖОВТНЕВЕ ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ", ви отримаєте можливість більш глибоко ознайомитися з компанією, її майном, боргами та її історичними змінами.

Надана інформація є перевіреной державними спеціалістами, та завдяки інтерактивному пошуку нашої системи ми автоматично оновлюємо відомості, яка з'являється до державних баз про компанії.

В пошуковику клієнтів "Lead Scanner" ви можете знайти інформацію про компанію 37353556

Ви ще не використовували наш пошуковик клієнтів?
Рекомендуємо вам зробити це прямо зараз! Крім загальної інформації про компанію, яким ви зацікавились, ви можете отримати більш детальну інформацію чим на звичайних сайтах. Це допоможе вам зробити безпомилковий вибір партнера і уникнути багатьох помилок.

Дані про юридичну особу "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) "СОБОР АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА" УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ С.ЖОВТНЕВЕ ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ" виявляються, шляхом обробки відкритих даних, які зберігаються в державних реєстрах.
Скористайтеся порталом "Лід сканер" та оцініть всі наші можливості.

Увага! Ми публікуємо дані з офіційних державних реєстрів. Будь яку інформацію яка є у нас на сайті ви можете самостійно перевірити в державних реєстрах.