Розширений пошук

РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ СВ. ВМЦ. ВАРВАРИ У М.ЧЕРВОНОГРАДІ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Реквізити

Інформація актуальна на 25.11.2020
Найменування
РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ СВ. ВМЦ. ВАРВАРИ У М.ЧЕРВОНОГРАДІ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Скорочена назва
РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ СВ. ВМЦ. ВАРВАРИ У М.ЧЕРВОНОГРАДІ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Організаційно-правова форма
РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ЄДРПОУ
37357194
Дата реєстрації
Не вдалося знайти
Стан
зареєстровано
Уповноважені особи
ДЯКОВИЧ ОЛЕГ АНАТОЛІЙОВИЧ - підписант
ДЯКОВИЧ ОЛЕГ АНАТОЛІЙОВИЧ - керівник
Розмір статутного (складеного) капіталу (пайового фонду)
0,00 грн.
Вид установчого документа
діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)
Номер запису про проведення державної реєстрації
Не вдалося знайти

Контакти

Інформація актуальна на 25.11.2020
Адреса
Україна, 80100, Львівська обл., місто Червоноград, ВУЛИЦЯ БАНДЕРИ С., будинок 6А
Веб сторінка
Не вдалося знайти
Електронна пошта
Не вдалося знайти
Телефон
+3803249254
+3806731427

Види діяльності (КВЕД)

Інформація актуальна на 25.11.2020

Учасники та бенефіціари

Інформація актуальна на 25.11.2020
Органу управління
Вищий орган управління - загальні збори, виконавчий (керівний) орган - настоятель, парафіяльна управа
Перелік засновників юридичної особи
Члени релігійної громади, розмір внеску до статутного фонду - 0.00 грн.
Члени релігійної громади, розмір частки - 0,00 грн.
Кінцевий бенефіціарний власник (контролер)
Не вдалося знайти
Адреса засновника
Не вдалося знайти

Загальна інформація

Дані про "РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ СВ. ВМЦ. ВАРВАРИ У М.ЧЕРВОНОГРАДІ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

На цій сторінці сформовано ключову інформацію про компанію "РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ СВ. ВМЦ. ВАРВАРИ У М.ЧЕРВОНОГРАДІ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ", яка була внесена в Українські відкриті державні набори даних. Запропонована інформація допоможе вам провести поглиблений аналіз контрагента та встановити його для подальшої співпраці або інвестування коштів і часу.

Яку загальну інформація можна знайти про 37357194 "РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ СВ. ВМЦ. ВАРВАРИ У М.ЧЕРВОНОГРАДІ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" на Лід Сканері?

Досьє складається з декількох елементів, частину з яких ви можете бачити на сайті в відкритому доступі та ті, які будуть доступні після скачування усіх даних.

Інформація, яку ви можете використати з сайту LeadScanner - це:

  • Повна або скорочена назва: "РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ СВ. ВМЦ. ВАРВАРИ У М.ЧЕРВОНОГРАДІ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ".
  • Код ЕГРПОУ: 37357194.
  • Адрес, який був вказаний у державному реєстрі: Україна, 80100, Львівська обл., місто Червоноград, ВУЛИЦЯ БАНДЕРИ С., будинок 6А
  • Основний вид діяльності: 94.91 Діяльність релігійних організацій
  • Контактні дані - телефони, сайт, електронна пошта та інше (це вказує не кожна компанія, але переважна більшість).
  • Те що є у власності компанії (інтелектуальна власність - торгівельні марки, деякі ліцензії та дозволи, та інше).

Ці дані доступні для кожного користувача, але в обмеженому виді, проте кожен має можливість, відкрити ще більше даних після збереження файлу по одному або декільком контрагентах з ресурсу пошуковика клієнтів "Лід Сканер". Радимо скористатися цією можливістю , адже дані які агрегуються на пошуковику клієнтів Лід Сканер - це безцінні дані, особливо, коли мова йде про можливість значних фінансових витрат або прибутків, на побудову конструктивних відносин.

Отримавши детальні дані про контрагента "РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ СВ. ВМЦ. ВАРВАРИ У М.ЧЕРВОНОГРАДІ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ", ви отримаєте можливість більш грунтовно ознайомитися з компанією, її майном, боргами та її історичними змінами.

Надана інформація є перевіреной державними спеціалістами, та завдяки інтерактивному пошуку нашого сайту ми автоматично оновлюємо дані, яка вноситься до державних відомостів про компанії.

В пошуковику клієнтів "Lead Scanner" ви можете знайти інформацію про компанію 37357194

Ви ще не використовували наш пошуковик клієнтів?
Радимо вам зробити це прямо зараз! Крім основної інформації про майбутнього партнера, яким ви зацікавились, ви можете отримати більш вичерпну інформацію чим на звичайних сайтах. Це допоможе вам зробити справедливий вибір партнера і уникнути багатьох розчарувань.

Факти про юридичну особу "РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ СВ. ВМЦ. ВАРВАРИ У М.ЧЕРВОНОГРАДІ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" формуються, шляхом обробки відкритих даних, які містяться в державних реєстрах.
Скористайтеся сервісом "Лід сканер" та оцініть всі наші плюси.

Увага! Ми публікуємо дані з офіційних державних реєстрів. Будь яку інформацію яка є у нас на сайті ви можете самостійно перевірити в державних реєстрах.