Розширений пошук

ППО ФІЛІЯ ЗДЕД

Реквізити

Інформація актуальна на 26.11.2020
Найменування
ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ФІЛІЇ "ЗАПОРІЗЬКА ДОРОЖНЬО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ДІЛЬНИЦЯ" ДОЧІРНЬОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЗАПОРІЗЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНОЇ АКЦІОНЕРНОЇ КОМПАНІЇ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"
Скорочена назва
ППО ФІЛІЯ ЗДЕД
Організаційно-правова форма
ПРОФСПІЛКА
ЄДРПОУ
37359605
Дата реєстрації
Не вдалося знайти
Стан
зареєстровано
Уповноважені особи
ЖИТНІКОВ ЮРІЙ ІВАНОВИЧ - підписант
ЖИТНІКОВ ЮРІЙ ІВАНОВИЧ - керівник
Розмір статутного (складеного) капіталу (пайового фонду)
0,00 грн.
Вид установчого документа
діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)
Номер запису про проведення державної реєстрації
Не вдалося знайти

Контакти

Інформація актуальна на 26.11.2020
Адреса
Україна, 69060, Запорізька обл., місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ГОРНА, будинок 1
Веб сторінка
Не вдалося знайти
Електронна пошта
Не вдалося знайти
Телефон
06775823

Види діяльності (КВЕД)

Інформація актуальна на 26.11.2020
Основний вид діяльності
94.20 Діяльність професійних спілок

Учасники та бенефіціари

Інформація актуальна на 26.11.2020
Перелік засновників юридичної особи
ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ ТА ШЛЯХОВОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ, 02677238, УКРАЇНА, індекс 69044, Запорізька обл., місто Запоріжжя, Вознесенівський район, МАЙДАН ПРОФСПІЛОК, будинок 5, розмір внеску до статутного фонду - 0.00 грн.
ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ ТА ШЛЯХОВОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ, розмір частки - 0,00 грн.
Кінцевий бенефіціарний власник (контролер)
Не вдалося знайти
Адреса засновника
Не вдалося знайти

Загальна інформація

Дані про "ППО ФІЛІЯ ЗДЕД"

На цій сторінці опубліковано повну інформацію про підприємство "ППО ФІЛІЯ ЗДЕД", яка була додана​​ в Українські відкриті державні реєстри. З агрегована інформація допоможе вам здійснити повний аналіз компанії або ФОП та прояснити його для подальшої співпраці або вкладення коштів і часу.

Яку загальну інформація можна знайти про 37359605 "ППО ФІЛІЯ ЗДЕД" на Лід Сканері?

Опис складається з декількох компонентів, частину з яких ви можете бачити на сайті в простому доступі та ті, які будуть доступні після скачування усіх даних.

Інформація, яку ви можете проаналізувати з сайту LeadScanner - це:

  • Повна або скорочена назва: "ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ФІЛІЇ "ЗАПОРІЗЬКА ДОРОЖНЬО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ДІЛЬНИЦЯ" ДОЧІРНЬОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЗАПОРІЗЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНОЇ АКЦІОНЕРНОЇ КОМПАНІЇ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"".
  • Код ЕГРПОУ: 37359605.
  • Адрес, який був вказаний у державному реєстрі: Україна, 69060, Запорізька обл., місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ГОРНА, будинок 1
  • Основний вид діяльності: 94.20 Діяльність професійних спілок
  • Контактні дані - телефони, сайт, електронна пошта та інше (це вказує не кожна компанія, але переважна більшість).
  • Те що є у власності компанії (інтелектуальна власність - торгівельні марки, деякі ліцензії та дозволи, та інше).

Ці матеріали доступні для кожного користувача, але в обмеженому виді, проте кожен має можливість, отримати ще більше даних після скачування файлу по одному або декільком контрагентах з сайту пошуковика клієнтів "Лід Сканер". Пропонуємо скористатися цією функцією , адже дані які збираються на пошуковику клієнтів Лід Сканер - це важливі дані, особливо, коли мова йде про можливість не малих фінансових витрат або прибутків, на побудову комерційних відносин.

Отримавши розгорнуту інформацію про контрагента "ППО ФІЛІЯ ЗДЕД", ви отримаєте можливість більш повно ознайомитися з компанією, її майном, боргами та її історичними змінами.

Надана інформація є достовірною на момент внесення у реєстр, та завдяки інтерактивному пошуку нашого ресурсу ми автоматично оновлюємо зміни, яка додається до реєстрів про організації.

В пошуковику клієнтів "Lead Scanner" ви можете знайти інформацію про компанію 37359605

Ви ще не використовували наш пошуковик клієнтів?
Пропонуємо вам зробити це прямо зараз! Крім загальних даних про контрагента, яким ви зацікавились, ви можете отримати більш важливу інформацію чим на звичайних сайтах. Це допоможе вам зробити вірний вибір партнера і захиститися від втрат.

Ведомости про юридичну особу "ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ФІЛІЇ "ЗАПОРІЗЬКА ДОРОЖНЬО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ДІЛЬНИЦЯ" ДОЧІРНЬОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЗАПОРІЗЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНОЇ АКЦІОНЕРНОЇ КОМПАНІЇ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"" збираються, шляхом обробки відкритих даних, які зібрані в державних реєстрах.
Скористайтеся можливостями "Лід сканер" та оцініть всі наші переваги.

Увага! Ми публікуємо дані з офіційних державних реєстрів. Будь яку інформацію яка є у нас на сайті ви можете самостійно перевірити в державних реєстрах.