ТОВ "ВІРНІ ПОБРАТИМИ"

Реквізити

Інформація актуальна на 20.10.2020
Найменування
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІРНІ ПОБРАТИМИ"
Скорочена назва
ТОВ "ВІРНІ ПОБРАТИМИ"
ЄДРПОУ
43327749
Дата реєстрації
Не вдалося знайти
Стан
зареєстровано
Уповноважені особи
Не вдалося знайти
Номер запису про проведення державної реєстрації
Не вдалося знайти

Контакти

Інформація актуальна на 20.10.2020
Адреса
Україна, 58002, Чернівецька обл., місто Чернівці, ВУЛИЦЯ РУСЬКА, будинок 16
Веб сторінка
Не вдалося знайти
Електронна пошта
Не вдалося знайти
Телефон
Не вдалося знайти

Види діяльності (КВЕД)

Інформація актуальна на 20.10.2020

Учасники та бенефіціари

Інформація актуальна на 20.10.2020
Перелік засновників юридичної особи
КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ - ЛЕЩЕНКО ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ, 09 СЕРПНЯ 1967 РОКУ НАРОДЖЕННЯ, УКРАЇНА, ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ, МІСТО ЧЕРНІВЦІ, ВУЛИЦЯ КОМАРОВА, БУДИНОК 7, КВАРТИРА 63, ВІДСОТОК ЧАСТКИ СТАТУТНОГО КАПІТАЛУ В ЮРИДИЧНІЙ ОСОБІ - 50, ТИП БЕНЕФІЦІАРНОГО ВОЛОДІННЯ - ПРЯМЕ
КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ - БЕНЬ МАКСИМ МИКОЛАЙОВИЧ, 25 СЕРПНЯ 1995 РОКУ НАРОДЖЕННЯ, УКРАЇНА, ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ, МІСТО ЧЕРНІВЦІ, БУЛЬВАР ГЕРОЇВ КРУТ, БУДИНОК 12, КВАРТИРА 63, ВІДСОТОК ЧАСТКИ СТАТУТНОГО КАПІТАЛУ В ЮРИДИЧНІЙ ОСОБІ - 25, ТИП БЕНЕФІЦІАРНОГО ВОЛОДІННЯ - ПРЯМЕ
КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - СУЛЕЙМАНОВ МАКСИМ АБДУЛРАГИМОВИЧ, 02 ГРУДНЯ 1994 РОКУ НАРОДЖЕННЯ, УКРАЇНА, ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ, МІСТО ЧЕРНІВЦІ, ВУЛИЦЯ РОГАТИНСЬКА, БУДИНОК 5, ВІДСОТОК ЧАСТКИ СТАТУТНОГО КАПІТАЛУ В ЮРИДИЧНІЙ ОСОБІ - 25, ТИП БЕНЕФІЦІАРНОГО ВОЛОДІННЯ - ПРЯМЕ
БЕНЬ МАКСИМ МИКОЛАЙОВИЧ, розмір частки - 2500,00 грн.
ЛЕЩЕНКО ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ, розмір частки - 5000,00 грн.
СУЛЕЙМАНОВ МАКСИМ АБДУЛРАГИМОВИЧ, розмір частки - 2500,00 грн.
Кінцевий бенефіціарний власник (контролер)
Не вдалося знайти
Адреса засновника
Не вдалося знайти

Загальна інформація

Дані про "ТОВ "ВІРНІ ПОБРАТИМИ""

На цій сторінці сформовано повну інформацію про підприємство "ТОВ "ВІРНІ ПОБРАТИМИ"", яка була додана​​ в Українські відкриті державні реєстри. Офіційна інформація допоможе вам провести розгорнутий аналіз компанії або ФОП та дізнатися його для подальшої співпраці або вкладення коштів і часу.

Яку загальну інформація можна знайти про 43327749 "ТОВ "ВІРНІ ПОБРАТИМИ"" на Лід Сканері?

Анкета складається з декількох компонентів, частину з яких ви можете бачити на сайті в безперешкодному доступі та ті, які будуть доступні після скачування усіх даних.

Інформація, яку ви можете проаналізувати з сайту LeadScanner - це:

  • Повна або скорочена назва: "ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІРНІ ПОБРАТИМИ"".
  • Код ЕГРПОУ: 43327749.
  • Адрес, який був вказаний у державному реєстрі: Україна, 58002, Чернівецька обл., місто Чернівці, ВУЛИЦЯ РУСЬКА, будинок 16
  • Основний вид діяльності: 80.10 Діяльність приватних охоронних служб
  • Контактні дані - телефони, сайт, електронна пошта та інше (це вказує не кожна компанія, але переважна більшість).
  • Те що є у власності компанії (інтелектуальна власність - торгівельні марки, деякі ліцензії та дозволи, та інше).

Ці дані доступні для кожного користувача, але в обмеженому виді, проте кожен має можливість, отримати ще більше даних після скачування файлу по одному або декільком контрагентах з сайту пошуковика клієнтів "Лід Сканер". Пропонуємо скористатися цією функцією , адже дані які збираються на пошуковику клієнтів Лід Сканер - це важливі дані, особливо, коли мова йде про можливість відчутних фінансових витрат або прибутків, на побудову конструктивних відносин.

Отримавши ключову інформацію про контрагента "ТОВ "ВІРНІ ПОБРАТИМИ"", ви отримаєте можливість більш повно ознайомитися з компанією, її майном, боргами та її історичними змінами.

Надана інформація є достовірною на момент внесення у реєстр, та завдяки інтерактивному пошуку нашого ресурсу ми автоматично оновлюємо дані, яка додається до реєстрів про організації.

В пошуковику клієнтів "Lead Scanner" ви можете знайти інформацію про компанію 43327749

Ви ще не використовували наш пошуковик клієнтів?
Радимо вам зробити це прямо зараз! Крім основної інформації про майбутнього партнера, яким ви зацікавились, ви можете отримати більш якісну інформацію чим на звичайних сайтах. Це допоможе вам зробити належний вибір партнера і захиститися від втрат.

Ведомости про юридичну особу "ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІРНІ ПОБРАТИМИ"" виробляються, шляхом обробки відкритих даних, які зібрані в державних реєстрах.
Скористайтеся системою "Лід сканер" та оцініть всі наші плюси.

Увага! Ми публікуємо дані з офіційних державних реєстрів. Будь яку інформацію яка є у нас на сайті ви можете самостійно перевірити в державних реєстрах.