ТОВ "ФК "ІНТЕРНАЛ ФІНАНС"

Реквізити

Інформація актуальна на 21.10.2020
Найменування
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ІНТЕРНАЛ ФІНАНС"
Скорочена назва
ТОВ "ФК "ІНТЕРНАЛ ФІНАНС"
ЄДРПОУ
43328407
Дата реєстрації
Не вдалося знайти
Стан
зареєстровано
Уповноважені особи
Не вдалося знайти
Номер запису про проведення державної реєстрації
Не вдалося знайти

Контакти

Інформація актуальна на 21.10.2020
Адреса
Україна, 61166, Харківська обл., місто Харків, ПРОСПЕКТ НАУКИ, будинок 40
Веб сторінка
Не вдалося знайти
Електронна пошта
Не вдалося знайти
Телефон
Не вдалося знайти

Види діяльності (КВЕД)

Інформація актуальна на 21.10.2020

Учасники та бенефіціари

Інформація актуальна на 21.10.2020
Перелік засновників юридичної особи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛОГРІФ", розмір частки - 5099000,00 грн.
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕРНАЛ+", розмір частки - 1000,00 грн.
КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК ЗАСНОВНИКА ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ ТОВ "ЛОГРІФ" - БАРАНОВ ТАРАС ОЛЕГОВИЧ, УКРАЇНА, 28.06.1989, УКРАЇНА, 61072, ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ, МІСТО ХАРКІВ, ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОН, ПРОСПЕКТ ЛЮДВИГА СВОБОДИ, БУДИНОК 46, КВАРТИРА 52. ТИП БЕНЕФІЦІАРНОГО ВОЛОДІННЯ - НЕПРЯМЕ. ВІДСОТОК ЧАСТКИ - 33.34%.
КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК ЗАСНОВНИКА ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ ТОВ "ЛОГРІФ" - СЛЮСАРЕНКО АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ, УКРАЇНА, 08.04.1977-07292, УКРАЇНА, 61072, ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ, МІСТО ХАРКІВ, ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОН, ВУЛИЦЯ ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЬОГО СЕРПНЯ, БУДИНОК 66, КВАРТИРА 13. ТИП БЕНЕФІЦІАРНОГО ВОЛОДІННЯ - НЕПРЯМЕ. ВІДСОТОК ЧАСТКИ - 33.33%.
КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК ЗАСНОВНИКА ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ ТОВ "ЛОГРІФ" - МАЛИШ МАКСИМ ВІТАЛІЙОВИЧ, УКРАЇНА, 14.05.1993, УКРАЇНА, 39803, ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ, МІСТО ГОРІШНІ ПЛАВНІ, ВУЛИЦЯ ГІРНИКІВ, БУДИНОК 25, КВАРТИРА 68. ТИП БЕНЕФІЦІАРНОГО ВОЛОДІННЯ - НЕПРЯМЕ. ВІДСОТОК ЧАСТКИ - 33.33%.
Кінцевий бенефіціарний власник (контролер)
Не вдалося знайти
Адреса засновника
Не вдалося знайти

Загальна інформація

Дані про "ТОВ "ФК "ІНТЕРНАЛ ФІНАНС""

На цій сторінці представлено необхідну інформацію про підприємство "ТОВ "ФК "ІНТЕРНАЛ ФІНАНС"", яка була записана в Українські відкриті державні відомості. Ця інформація допоможе вам зробити ретельний аналіз компанії або ФОП та визначити його для подальшої співпраці або вкладення коштів і часу.

Яку загальну інформація можна знайти про 43328407 "ТОВ "ФК "ІНТЕРНАЛ ФІНАНС"" на Лід Сканері?

Відібрана інформація складається з декількох деталей, частину з яких ви можете бачити на сайті в вільному доступі та ті, які будуть доступні після скачування усіх даних.

Інформація, яку ви можете почерпнути з сайту LeadScanner - це:

  • Повна або скорочена назва: "ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ІНТЕРНАЛ ФІНАНС"".
  • Код ЕГРПОУ: 43328407.
  • Адрес, який був вказаний у державному реєстрі: Україна, 61166, Харківська обл., місто Харків, ПРОСПЕКТ НАУКИ, будинок 40
  • Основний вид діяльності: 64.99 Надання інших фінансових послуг (крім страхування та пенсійного забезпечення), н.в.і.у.
  • Контактні дані - телефони, сайт, електронна пошта та інше (це вказує не кожна компанія, але переважна більшість).
  • Те що є у власності компанії (інтелектуальна власність - торгівельні марки, деякі ліцензії та дозволи, та інше).

Ця інформація доступні для кожного користувача, але в обмеженому виді, проте кожен має можливість, отримати ще більше даних після скачування файлу по одному або декільком контрагентах з порталу пошуковика клієнтів "Лід Сканер". Пропонуємо скористатися цією функцією , адже дані які компонуются на пошуковику клієнтів Лід Сканер - це важливі дані, особливо, коли мова йде про можливість великих фінансових витрат або прибутків, на побудову ділових відносин.

Отримавши детальну інформацію про контрагента "ТОВ "ФК "ІНТЕРНАЛ ФІНАНС"", ви отримаєте можливість більш повно ознайомитися з компанією, її майном, боргами та її історичними змінами.

Надана інформація є достовірною на момент внесення у реєстр, та завдяки інтерактивному пошуку нашого порталу ми автоматично оновлюємо відомості, яка змінюється до офіційні реєстрі про організації.

В пошуковику клієнтів "Lead Scanner" ви можете знайти інформацію про компанію 43328407

Ви ще не використовували наш пошуковик клієнтів?
Рекомендуємо вам зробити це прямо зараз! Крім основних відомостей про бізнес, яким ви зацікавились, ви можете отримати більш розширену інформацію чим на звичайних сайтах. Це допоможе вам зробити грамотний вибір партнера і захиститися від нестиковок.

Відомості про юридичну особу "ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ІНТЕРНАЛ ФІНАНС"" складаються, шляхом обробки відкритих даних, які публікуються в державних реєстрах.
Скористайтеся ресурсом "Лід сканер" та оцініть всі наші функції.

Увага! Ми публікуємо дані з офіційних державних реєстрів. Будь яку інформацію яка є у нас на сайті ви можете самостійно перевірити в державних реєстрах.