РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА ХЕРСОНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПЦУ С.ПЕТРОПАВЛІВКА СКАДОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Реквізити

Інформація актуальна на 30.10.2020
Найменування
РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА ХЕРСОНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ) С.ПЕТРОПАВЛІВКА СКАДОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Скорочена назва
РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА ХЕРСОНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПЦУ С.ПЕТРОПАВЛІВКА СКАДОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Організаційно-правова форма
РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ЄДРПОУ
43332235
Дата реєстрації
Не вдалося знайти
Стан
зареєстровано
Уповноважені особи
Не вдалося знайти
Розмір статутного (складеного) капіталу (пайового фонду)
0,00 грн.
Вид установчого документа
діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)
Номер запису про проведення державної реєстрації
Не вдалося знайти

Контакти

Інформація актуальна на 30.10.2020
Адреса
Україна, 75742, Херсонська обл., Скадовський р-н, селище Петропавлівка
Веб сторінка
Не вдалося знайти
Електронна пошта
Не вдалося знайти
Телефон
09908346

Види діяльності (КВЕД)

Інформація актуальна на 30.10.2020

Учасники та бенефіціари

Інформація актуальна на 30.10.2020
Органу управління
ПАРАФІЯЛЬНІ ЗБОРИ
Перелік засновників юридичної особи
ЧЛЕНИ ГРОМАДИ У КІЛЬКОСТІ 10 ОСІБ, розмір частки - 0,00 грн.
Кінцевий бенефіціарний власник (контролер)
Не вдалося знайти
Адреса засновника
Не вдалося знайти

Загальна інформація

Дані про "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА ХЕРСОНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПЦУ С.ПЕТРОПАВЛІВКА СКАДОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

На цій сторінці представлено необхідну інформацію про підприємство "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА ХЕРСОНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПЦУ С.ПЕТРОПАВЛІВКА СКАДОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ", яка була записана в Українські відкриті державні відомості. Ця інформація допоможе вам зробити ретельний аналіз компанії або ФОП та визначити його для подальшої співпраці або вкладення коштів і часу.

Яку загальну інформація можна знайти про 43332235 "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА ХЕРСОНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПЦУ С.ПЕТРОПАВЛІВКА СКАДОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ" на Лід Сканері?

Відібрана інформація складається з декількох деталей, частину з яких ви можете бачити на сайті в вільному доступі та ті, які будуть доступні після скачування усіх даних.

Інформація, яку ви можете скачати з сайту LeadScanner - це:

  • Повна або скорочена назва: "РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА ХЕРСОНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ) С.ПЕТРОПАВЛІВКА СКАДОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ"".
  • Код ЕГРПОУ: 43332235.
  • Адрес, який був вказаний у державному реєстрі: Україна, 75742, Херсонська обл., Скадовський р-н, селище Петропавлівка
  • Основний вид діяльності: 94.91 Діяльність релігійних організацій
  • Контактні дані - телефони, сайт, електронна пошта та інше (це вказує не кожна компанія, але переважна більшість).
  • Те що є у власності компанії (інтелектуальна власність - торгівельні марки, деякі ліцензії та дозволи, та інше).

Ця інформація доступні для кожного користувача, але в обмеженому виді, проте кожен має можливість, отримати ще більше даних після скачування файлу по одному або декільком контрагентах з порталу пошуковика клієнтів "Лід Сканер". Пропонуємо скористатися цією функцією , адже дані які компонуются на пошуковику клієнтів Лід Сканер - це важливі дані, особливо, коли мова йде про можливість великих фінансових витрат або прибутків, на побудову комерційних відносин.

Отримавши всю інформацію про контрагента "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА ХЕРСОНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПЦУ С.ПЕТРОПАВЛІВКА СКАДОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ", ви отримаєте можливість більш глибоко ознайомитися з компанією, її майном, боргами та її історичними змінами.

Надана інформація є достовірною на момент внесення у реєстр, та завдяки інтерактивному пошуку нашого порталу ми автоматично оновлюємо відомості, яка змінюється до офіційні реєстрі про організації.

В пошуковику клієнтів "Lead Scanner" ви можете знайти інформацію про компанію 43332235

Ви ще не використовували наш пошуковик клієнтів?
Рекомендуємо вам зробити це прямо зараз! Крім загальних даних про контрагента, яким ви зацікавились, ви можете отримати більш важливу інформацію чим на звичайних сайтах. Це допоможе вам зробити грамотний вибір партнера і захиститися від нестиковок.

Відомості про юридичну особу "РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА ХЕРСОНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ) С.ПЕТРОПАВЛІВКА СКАДОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ"" складаються, шляхом обробки відкритих даних, які надаються в державних реєстрах.
Скористайтеся ресурсом "Лід сканер" та оцініть всі наші переваги.

Увага! Ми публікуємо дані з офіційних державних реєстрів. Будь яку інформацію яка є у нас на сайті ви можете самостійно перевірити в державних реєстрах.