РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ ХЕРСОНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПЦУ СЕЛ. ЧОРНОМОРСЬКЕ ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Реквізити

Інформація актуальна на 21.10.2020
Найменування
РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ ХЕРСОНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ) СЕЛ.ЧОРНОМОРСЬКЕ ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Скорочена назва
РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ ХЕРСОНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПЦУ СЕЛ. ЧОРНОМОРСЬКЕ ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ
43333328
Дата реєстрації
Не вдалося знайти
Стан
зареєстровано
Уповноважені особи
Не вдалося знайти
Номер запису про проведення державної реєстрації
Не вдалося знайти

Контакти

Інформація актуальна на 21.10.2020
Адреса
Україна, 75641, Херсонська обл., Голопристанський р-н, селище Чорноморське, ВУЛИЦЯ КАШТАНОВА, будинок 3 А
Веб сторінка
Не вдалося знайти
Електронна пошта
Не вдалося знайти
Телефон
Не вдалося знайти

Види діяльності (КВЕД)

Інформація актуальна на 21.10.2020

Учасники та бенефіціари

Інформація актуальна на 21.10.2020
Перелік засновників юридичної особи
ШЕВЧЕНКО МАРІЯ ОСИПІВНА, розмір частки - 0,00 грн.
ПИВОВАР ЛЮБОВ ЙОСИПІВНА, розмір частки - 0,00 грн.
ІСКІВ МАРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА, розмір частки - 0,00 грн.
КРАСОВСЬКА ГАННА ВАСИЛІВНА, розмір частки - 0,00 грн.
ШУРИН ВІТАЛІЙ ЯРОСЛАВОВИЧ, розмір частки - 0,00 грн.
ТИМОЧКО ВОЛОДИМИР ЙОСИПОВИЧ, розмір частки - 0,00 грн.
КОЛІНЧУК МАРІЯ МИКОЛАЇВНА, розмір частки - 0,00 грн.
ТИМОЧКО ЛЮБОВ МИХАЙЛІВНА, розмір частки - 0,00 грн.
ТИМОЧКО ЯРОСЛАВ ЙОСИПОВИЧ, розмір частки - 0,00 грн.
КРЕМЗЕР НАДІЯ ІВАНІВНА, розмір частки - 0,00 грн.
РАЗВАДОВСЬКА ОЛЕНА ОЛЕКСІЇВНА, розмір частки - 0,00 грн.
Кінцевий бенефіціарний власник (контролер)
Не вдалося знайти
Адреса засновника
Не вдалося знайти

Загальна інформація

Дані про "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ ХЕРСОНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПЦУ СЕЛ. ЧОРНОМОРСЬКЕ ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

На цій сторінці опубліковано всю зібрану інформацію про компанію "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ ХЕРСОНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПЦУ СЕЛ. ЧОРНОМОРСЬКЕ ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ", яка була занесена в Українські відкриті державні бази даних. Доступна інформація допоможе вам здійснити глибокий аналіз контрагента та з'ясувати його для подальшої співпраці або інвестування коштів і часу.

Яку загальну інформація можна знайти про 43333328 "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ ХЕРСОНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПЦУ СЕЛ. ЧОРНОМОРСЬКЕ ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ" на Лід Сканері?

Картка юридичної особи складається з декількох складових, частину з яких ви можете бачити на сайті в безкоштовному доступі та ті, які будуть доступні після скачування усіх даних.

Інформація, яку ви можете побачити з сайту LeadScanner - це:

  • Повна або скорочена назва: "РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ ХЕРСОНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ) СЕЛ.ЧОРНОМОРСЬКЕ ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ".
  • Код ЕГРПОУ: 43333328.
  • Адрес, який був вказаний у державному реєстрі: Україна, 75641, Херсонська обл., Голопристанський р-н, селище Чорноморське, ВУЛИЦЯ КАШТАНОВА, будинок 3 А
  • Основний вид діяльності: 94.91 Діяльність релігійних організацій
  • Контактні дані - телефони, сайт, електронна пошта та інше (це вказує не кожна компанія, але переважна більшість).
  • Те що є у власності компанії (інтелектуальна власність - торгівельні марки, деякі ліцензії та дозволи, та інше).

Ці матеріали доступні для кожного користувача, але в обмеженому виді, проте кожен має можливість, відкрити ще більше даних після збереження файлу по одному або декільком контрагентах з сервису пошуковика клієнтів "Лід Сканер". Радимо скористатися цією можливістю , адже дані які формуються на пошуковику клієнтів Лід Сканер - це безцінні дані, особливо, коли мова йде про можливість вагомих фінансових витрат або прибутків, на побудову вигідних відносин.

Отримавши повну інформацію про контрагента "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ ХЕРСОНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПЦУ СЕЛ. ЧОРНОМОРСЬКЕ ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ", ви отримаєте можливість більш повно ознайомитися з компанією, її майном, боргами та її історичними змінами.

Надана інформація є перевіреной державними спеціалістами, та завдяки інтерактивному пошуку нашої системи ми автоматично оновлюємо зміни, яка з'являється до державних баз про компанії.

В пошуковику клієнтів "Lead Scanner" ви можете знайти інформацію про компанію 43333328

Ви ще не використовували наш пошуковик клієнтів?
Пропонуємо вам зробити це прямо зараз! Крім базових даних про підприємство, яким ви зацікавились, ви можете отримати більш офіційну інформацію чим на звичайних сайтах. Це допоможе вам зробити коректний вибір партнера і уникнути багатьох помилок.

Дані про юридичну особу "РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ ХЕРСОНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ) СЕЛ.ЧОРНОМОРСЬКЕ ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ" встановлюються, шляхом обробки відкритих даних, які знаходяться в державних реєстрах.
Скористайтеся сайтом "Лід сканер" та оцініть всі наші вигоди.

Увага! Ми публікуємо дані з офіційних державних реєстрів. Будь яку інформацію яка є у нас на сайті ви можете самостійно перевірити в державних реєстрах.