ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК)(ЗДО) "УНІВЕРСУЛ ПРІКІНДЕЇЛОР" МАГАЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НОВОСЕЛИЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Реквізити

Інформація актуальна на 23.10.2020
Найменування
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК)(ЗДО) "УНІВЕРСУЛ ПРІКІНДЕЇЛОР" МАГАЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НОВОСЕЛИЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Скорочена назва
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК)(ЗДО) "УНІВЕРСУЛ ПРІКІНДЕЇЛОР" МАГАЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НОВОСЕЛИЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Організаційно-правова форма
КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД)
ЄДРПОУ
43337736
Дата реєстрації
08.11.2019
Стан
зареєстровано
Уповноважені особи
Не вдалося знайти
Вид установчого документа
діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)
Номер запису про проведення державної реєстрації
Не вдалося знайти

Контакти

Інформація актуальна на 23.10.2020
Адреса
Україна, 60313, Чернівецька обл., Новоселицький р-н, село Магала, ВУЛИЦЯ КОПІЇЛОР, будинок 27
Веб сторінка
Не вдалося знайти
Електронна пошта
Не вдалося знайти
Телефон
Не вдалося знайти

Види діяльності (КВЕД)

Інформація актуальна на 23.10.2020
Основний вид діяльності
85.10 Дошкільна освіта

Учасники та бенефіціари

Інформація актуальна на 23.10.2020
Органу управління
ЗАСНОВНИК,ЗАВІДУВАЧ
Перелік засновників юридичної особи
МАГАЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА, 04417636, УКРАЇНА, індекс 60313, Чернівецька обл., Новоселицький район, село Магала
МАГАЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Кінцевий бенефіціарний власник (контролер)
Не вдалося знайти
Адреса засновника
Не вдалося знайти

Загальна інформація

Дані про "ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК)(ЗДО) "УНІВЕРСУЛ ПРІКІНДЕЇЛОР" МАГАЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НОВОСЕЛИЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"

На цій сторінці сформовано всю зібрану інформацію про компанію "ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК)(ЗДО) "УНІВЕРСУЛ ПРІКІНДЕЇЛОР" МАГАЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НОВОСЕЛИЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ", яка була занесена в Українські відкриті державні бази даних. Запропонована інформація допоможе вам провести детальний аналіз контрагента та встановити його для подальшої співпраці або інвестування коштів і часу.

Яку загальну інформація можна знайти про 43337736 "ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК)(ЗДО) "УНІВЕРСУЛ ПРІКІНДЕЇЛОР" МАГАЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НОВОСЕЛИЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" на Лід Сканері?

Досьє складається з декількох складових, частину з яких ви можете бачити на сайті в відкритому доступі та ті, які будуть доступні після скачування усіх даних.

Інформація, яку ви можете побачити з сайту LeadScanner - це:

  • Повна або скорочена назва: "ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК)(ЗДО) "УНІВЕРСУЛ ПРІКІНДЕЇЛОР" МАГАЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НОВОСЕЛИЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ".
  • Код ЕГРПОУ: 43337736.
  • Адрес, який був вказаний у державному реєстрі: Україна, 60313, Чернівецька обл., Новоселицький р-н, село Магала, ВУЛИЦЯ КОПІЇЛОР, будинок 27
  • Основний вид діяльності: 85.10 Дошкільна освіта
  • Контактні дані - телефони, сайт, електронна пошта та інше (це вказує не кожна компанія, але переважна більшість).
  • Те що є у власності компанії (інтелектуальна власність - торгівельні марки, деякі ліцензії та дозволи, та інше).

Ці дані доступні для кожного користувача, але в обмеженому виді, проте кожен має можливість, відкрити ще більше даних після збереження файлу по одному або декільком контрагентах з сервису пошуковика клієнтів "Лід Сканер". Радимо скористатися цією можливістю , адже дані які формуються на пошуковику клієнтів Лід Сканер - це безцінні дані, особливо, коли мова йде про можливість значних фінансових витрат або прибутків, на побудову підприємницьких відносин.

Отримавши дані про контрагента "ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК)(ЗДО) "УНІВЕРСУЛ ПРІКІНДЕЇЛОР" МАГАЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НОВОСЕЛИЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ", ви отримаєте можливість більш докладно ознайомитися з компанією, її майном, боргами та її історичними змінами.

Надана інформація є перевіреной державними спеціалістами, та завдяки інтерактивному пошуку нашої системи ми автоматично оновлюємо дані, яка з'являється до державних баз про компанії.

В пошуковику клієнтів "Lead Scanner" ви можете знайти інформацію про компанію 43337736

Ви ще не використовували наш пошуковик клієнтів?
Радимо вам зробити це прямо зараз! Крім загальної інформації про компанію, яким ви зацікавились, ви можете отримати більш детальну інформацію чим на звичайних сайтах. Це допоможе вам зробити правильний вибір партнера і уникнути багатьох помилок.

Дані про юридичну особу "ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК)(ЗДО) "УНІВЕРСУЛ ПРІКІНДЕЇЛОР" МАГАЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НОВОСЕЛИЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" формуються, шляхом обробки відкритих даних, які знаходяться в державних реєстрах.
Скористайтеся сервісом "Лід сканер" та оцініть всі наші можливості.

Увага! Ми публікуємо дані з офіційних державних реєстрів. Будь яку інформацію яка є у нас на сайті ви можете самостійно перевірити в державних реєстрах.