"РГ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ СОЛУНСЬКОГО С. СТАДНИЦЯ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКО-БАРСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПЦУ"

Реквізити

Інформація актуальна на 26.10.2020
Найменування
РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ СОЛУНСЬКОГО С. СТАДНИЦЯ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКО-БАРСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ"
Скорочена назва
"РГ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ СОЛУНСЬКОГО С. СТАДНИЦЯ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКО-БАРСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПЦУ"
Організаційно-правова форма
РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ЄДРПОУ
43339068
Дата реєстрації
Не вдалося знайти
Стан
зареєстровано
Уповноважені особи
Не вдалося знайти
Розмір статутного (складеного) капіталу (пайового фонду)
0,00 грн.
Вид установчого документа
діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)
Номер запису про проведення державної реєстрації
Не вдалося знайти

Контакти

Інформація актуальна на 26.10.2020
Адреса
Україна, 23241, Вінницька обл., Вінницький р-н, село Стадниця, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА , будинок 1
Веб сторінка
Не вдалося знайти
Електронна пошта
Не вдалося знайти
Телефон
09698645

Види діяльності (КВЕД)

Інформація актуальна на 26.10.2020

Учасники та бенефіціари

Інформація актуальна на 26.10.2020
Органу управління
ВИЩИЙ-ПАРАФІЯЛЬНІ ЗБОРИ, ВИКОНАВЧИЙ-ПАРАФІЯЛЬНА РАДА
Перелік засновників юридичної особи
ЧЛЕНИ РЕЛІГІЙНОЇ ГРОМАДИ, розмір частки - 0,00 грн.
Кінцевий бенефіціарний власник (контролер)
Не вдалося знайти
Адреса засновника
Не вдалося знайти

Загальна інформація

Дані про ""РГ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ СОЛУНСЬКОГО С. СТАДНИЦЯ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКО-БАРСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПЦУ""

На цій сторінці сформовано всю зібрану інформацію про компанію ""РГ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ СОЛУНСЬКОГО С. СТАДНИЦЯ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКО-БАРСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПЦУ"", яка була занесена в Українські відкриті державні бази даних. Запропонована інформація допоможе вам провести детальний аналіз контрагента та встановити його для подальшої співпраці або інвестування коштів і часу.

Яку загальну інформація можна знайти про 43339068 ""РГ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ СОЛУНСЬКОГО С. СТАДНИЦЯ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКО-БАРСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПЦУ"" на Лід Сканері?

Досьє складається з декількох складових, частину з яких ви можете бачити на сайті в відкритому доступі та ті, які будуть доступні після скачування усіх даних.

Інформація, яку ви можете подивитися з сайту LeadScanner - це:

  • Повна або скорочена назва: "РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ СОЛУНСЬКОГО С. СТАДНИЦЯ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКО-БАРСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ"".
  • Код ЕГРПОУ: 43339068.
  • Адрес, який був вказаний у державному реєстрі: Україна, 23241, Вінницька обл., Вінницький р-н, село Стадниця, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА , будинок 1
  • Основний вид діяльності: 94.91 Діяльність релігійних організацій
  • Контактні дані - телефони, сайт, електронна пошта та інше (це вказує не кожна компанія, але переважна більшість).
  • Те що є у власності компанії (інтелектуальна власність - торгівельні марки, деякі ліцензії та дозволи, та інше).

Ці дані доступні для кожного користувача, але в обмеженому виді, проте кожен має можливість, відкрити ще більше даних після збереження файлу по одному або декільком контрагентах з сервису пошуковика клієнтів "Лід Сканер". Радимо скористатися цією можливістю , адже дані які формуються на пошуковику клієнтів Лід Сканер - це безцінні дані, особливо, коли мова йде про можливість значних фінансових витрат або прибутків, на побудову вигідних відносин.

Отримавши дані про контрагента ""РГ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ СОЛУНСЬКОГО С. СТАДНИЦЯ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКО-БАРСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПЦУ"", ви отримаєте можливість більш повно ознайомитися з компанією, її майном, боргами та її історичними змінами.

Надана інформація є перевіреной державними спеціалістами, та завдяки інтерактивному пошуку нашої системи ми автоматично оновлюємо дані, яка з'являється до державних баз про компанії.

В пошуковику клієнтів "Lead Scanner" ви можете знайти інформацію про компанію 43339068

Ви ще не використовували наш пошуковик клієнтів?
Радимо вам зробити це прямо зараз! Крім базових даних про підприємство, яким ви зацікавились, ви можете отримати більш офіційну інформацію чим на звичайних сайтах. Це допоможе вам зробити правильний вибір партнера і уникнути багатьох помилок.

Дані про юридичну особу "РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ СОЛУНСЬКОГО С. СТАДНИЦЯ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКО-БАРСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ"" формуються, шляхом обробки відкритих даних, які зберігаються в державних реєстрах.
Скористайтеся сервісом "Лід сканер" та оцініть всі наші вигоди.

Увага! Ми публікуємо дані з офіційних державних реєстрів. Будь яку інформацію яка є у нас на сайті ви можете самостійно перевірити в державних реєстрах.