ТОВ "ВЕРХНЬООСКІЛЬСЬКЕ СТРГ"

Реквізити

Інформація актуальна на 28.10.2020
Найменування
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕРХНЬООСКІЛЬСЬКЕ СПЕЦІАЛЬНЕ ТОВАРНЕ РИБНЕ ГОСПОДАРСТВО"
Скорочена назва
ТОВ "ВЕРХНЬООСКІЛЬСЬКЕ СТРГ"
ЄДРПОУ
43339927
Дата реєстрації
Не вдалося знайти
Стан
зареєстровано
Уповноважені особи
Не вдалося знайти
Номер запису про проведення державної реєстрації
Не вдалося знайти

Контакти

Інформація актуальна на 28.10.2020
Адреса
Україна, 63801, Харківська обл., Борівський р-н, селище міського типу Борова, ВУЛИЦЯ ЄГОРА ШУТЬКА, будинок 23
Веб сторінка
Не вдалося знайти
Електронна пошта
Не вдалося знайти
Телефон
Не вдалося знайти

Види діяльності (КВЕД)

Інформація актуальна на 28.10.2020
Основний вид діяльності
03.12 Прісноводне рибальство

Учасники та бенефіціари

Інформація актуальна на 28.10.2020
Перелік засновників юридичної особи
КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ ЗАСНОВНИКА- КОСТИРЯ РОМАН ОЛЕКСАНДРОВИЧ ГРОМАДЯНИН УКРАЇНИ, МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ УКРАЇНА, 63753, ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ , КУП'ЯНСЬКИЙ РАЙОН, С. КРУГЛЯКІВКА, ВУЛИЦЯ СОСНОВА, Б. 64
КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ ЗАСНОВНИКА- СКАЧКОВ ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ ГРОМАДЯНИН УКРАЇНИ, МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ УКРАЇНА, 63801, ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ , БОРІВСЬКИЙ РАЙОН, СМТ.БОРОВА, ВУЛИЦЯ ЄГОРА ШУТЬКА, Б. 23
КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ ЗАСНОВНИКА- ЧЕРЕМІСІН СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ ГРОМАДЯНИН УКРАЇНИ, МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ УКРАЇНА, 61184, ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ , М.ХАРКІВ, ВУЛИЦЯ ЛЕСЯ СЕРДЮКА, Б. 48/20, КВ.192
КОСТИРЯ РОМАН ОЛЕКСАНДРОВИЧ, розмір частки - 4950,00 грн.
СКАЧКОВ ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ, розмір частки - 4950,00 грн.
ЧЕРЕМІСІН СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ, розмір частки - 5100,00 грн.
Кінцевий бенефіціарний власник (контролер)
Не вдалося знайти
Адреса засновника
Не вдалося знайти

Загальна інформація

Дані про "ТОВ "ВЕРХНЬООСКІЛЬСЬКЕ СТРГ""

На цій сторінці представлено необхідну інформацію про підприємство "ТОВ "ВЕРХНЬООСКІЛЬСЬКЕ СТРГ"", яка була записана в Українські відкриті державні відомості. Ця інформація допоможе вам зробити ретельний аналіз компанії або ФОП та визначити його для подальшої співпраці або вкладення коштів і часу.

Яку загальну інформація можна знайти про 43339927 "ТОВ "ВЕРХНЬООСКІЛЬСЬКЕ СТРГ"" на Лід Сканері?

Відібрана інформація складається з декількох деталей, частину з яких ви можете бачити на сайті в вільному доступі та ті, які будуть доступні після скачування усіх даних.

Інформація, яку ви можете почерпнути з сайту LeadScanner - це:

  • Повна або скорочена назва: "ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕРХНЬООСКІЛЬСЬКЕ СПЕЦІАЛЬНЕ ТОВАРНЕ РИБНЕ ГОСПОДАРСТВО"".
  • Код ЕГРПОУ: 43339927.
  • Адрес, який був вказаний у державному реєстрі: Україна, 63801, Харківська обл., Борівський р-н, селище міського типу Борова, ВУЛИЦЯ ЄГОРА ШУТЬКА, будинок 23
  • Основний вид діяльності: 03.12 Прісноводне рибальство
  • Контактні дані - телефони, сайт, електронна пошта та інше (це вказує не кожна компанія, але переважна більшість).
  • Те що є у власності компанії (інтелектуальна власність - торгівельні марки, деякі ліцензії та дозволи, та інше).

Ця інформація доступні для кожного користувача, але в обмеженому виді, проте кожен має можливість, отримати ще більше даних після скачування файлу по одному або декільком контрагентах з порталу пошуковика клієнтів "Лід Сканер". Пропонуємо скористатися цією функцією , адже дані які компонуются на пошуковику клієнтів Лід Сканер - це важливі дані, особливо, коли мова йде про можливість великих фінансових витрат або прибутків, на побудову ділових відносин.

Отримавши детальну інформацію про контрагента "ТОВ "ВЕРХНЬООСКІЛЬСЬКЕ СТРГ"", ви отримаєте можливість більш докладно ознайомитися з компанією, її майном, боргами та її історичними змінами.

Надана інформація є достовірною на момент внесення у реєстр, та завдяки інтерактивному пошуку нашого порталу ми автоматично оновлюємо відомості, яка змінюється до офіційні реєстрі про організації.

В пошуковику клієнтів "Lead Scanner" ви можете знайти інформацію про компанію 43339927

Ви ще не використовували наш пошуковик клієнтів?
Рекомендуємо вам зробити це прямо зараз! Крім основних відомостей про бізнес, яким ви зацікавились, ви можете отримати більш розширену інформацію чим на звичайних сайтах. Це допоможе вам зробити грамотний вибір партнера і захиститися від нестиковок.

Відомості про юридичну особу "ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕРХНЬООСКІЛЬСЬКЕ СПЕЦІАЛЬНЕ ТОВАРНЕ РИБНЕ ГОСПОДАРСТВО"" складаються, шляхом обробки відкритих даних, які публікуються в державних реєстрах.
Скористайтеся ресурсом "Лід сканер" та оцініть всі наші функції.

Увага! Ми публікуємо дані з офіційних державних реєстрів. Будь яку інформацію яка є у нас на сайті ви можете самостійно перевірити в державних реєстрах.