Розширений пошук

КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

 • ЄДРПОУ44147956
 • Станзареєстровано
 • Вік15.01.2021 (років: 0, місяців: 1)

Реквізити

Інформація актуальна на 01.03.2021
Найменування
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Скорочена назва
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Організаційно-правова форма
КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД)
ЄДРПОУ
44147956
Дата реєстрації
15.01.2021 (років: 0, місяців: 1)
Уповноважені особи
КОСТЕНКО ГАЛИНА ІВАНІВНА - керівник
КОСТЕНКО ГАЛИНА ІВАНІВНА - ДИРЕКТОР (Повноваження: Вчиняти дії від імені юридичної особи, у тому числі підписувати договори тощо (ВИКОНУЄ ОБОВ'ЯЗКИ ДИРЕКТОРА); Подавати документи для державної реєстрації від імені юридичної особи (ВИКОНУЄ ОБОВ'ЯЗКИ ДИРЕКТОРА))
Розмір статутного (складеного) капіталу (пайового фонду)
0 , 00
Вид установчого документа
Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)
Номер запису про проведення державної реєстрації
Не вдалося знайти

Контакти

Інформація актуальна на 01.03.2021

Перегляньте контакти тільки цієї компанії

Адреса реєстрації
Україна, 62602, Харківська обл., Великобурлуцький р-н, селище міського типу Великий Бурлук, вул.Паркова, будинок

Види діяльності (КВЕД)

Інформація актуальна на 01.03.2021

Учасники та бенефіціари

Інформація актуальна на 01.03.2021
Орган управління
ДИРЕКТОР
Перелік засновників юридичної особи
ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Розмір частки:0.00 грн

Хронологія змін у наборах відкритих даних з порталу data.gov.ua

Увага: Інформація, не містить вичерпний список змін та точних дат. Вказані дати - це дати коли ми зафіксували зміну, під час чергового аналізу даних. Вказані дати можуть відрізнятися від реальної дати зміни. Ми не фіксуємо точних дат змін, по усім даним. Не використовуйте ці дані для прийняття рішень. Користуйтесь державними реєстрами.

Дата виявлення зміни
Було
Стало

18.01.2021

Учасники та бенефіціари
  • ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА, розмір частки - 0,00 грн.

  Загальна інформація

  Дані про "КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"

  На цій сторінці представлено всю зібрану інформацію про компанію "КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ", яка була занесена в Українські відкриті державні бази даних. Зібрана інформація допоможе вам зробити вичерпний аналіз контрагента та розпізнати його для подальшої співпраці або інвестування коштів і часу.

  Яку загальну інформація можна знайти про 44147956 "КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ" на Лід Сканері?

  Сторінка складається з декількох складових, частину з яких ви можете бачити на сайті в прямому доступі та ті, які будуть доступні після скачування усіх даних.

  Інформація, яку ви можете подивитися з сайту LeadScanner - це:

  • Повна або скорочена назва: "КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ".
  • Код ЄДРПОУ: 44147956.
  • Адрес, який був вказаний у державному реєстрі: Не вдалося знайти
  • Основний вид діяльності: 88.10 Надання соціальної допомоги без забезпечення проживання для осіб похилого віку та інвалідів
  • Контактні дані - телефони, сайт, електронна пошта та інше (це вказує не кожна компанія, але переважна більшість).
  • Те що є у власності компанії (інтелектуальна власність - торгівельні марки, деякі ліцензії та дозволи, та інше).

  Ця інформація доступні для кожного користувача, але в обмеженому виді, проте кожен має можливість, відкрити ще більше даних після збереження файлу по одному або декільком контрагентах з сервису пошуковика клієнтів "Лід Сканер". Радимо скористатися цією можливістю , адже дані які формуються на пошуковику клієнтів Лід Сканер - це безцінні дані, особливо, коли мова йде про можливість критичних фінансових витрат або прибутків, на побудову підприємницьких відносин.

  Отримавши вичерпну інформацію про контрагента "КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ", ви отримаєте можливість більш широко ознайомитися з компанією, її майном, боргами та її історичними змінами.

  Надана інформація є перевіреной державними спеціалістами, та завдяки інтерактивному пошуку нашої системи ми автоматично оновлюємо відомості, яка з'являється до державних баз про компанії.

  В пошуковику клієнтів "Lead Scanner" ви можете знайти інформацію про компанію 44147956

  Ви ще не використовували наш пошуковик клієнтів?
  Рекомендуємо вам зробити це прямо зараз! Крім загальної інформації про компанію, яким ви зацікавились, ви можете отримати більш детальну інформацію чим на звичайних сайтах. Це допоможе вам зробити безпомилковий вибір партнера і уникнути багатьох помилок.

  Дані про юридичну особу "КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ" виявляються, шляхом обробки відкритих даних, які зберігаються в державних реєстрах.
  Скористайтеся порталом "Лід сканер" та оцініть всі наші можливості.

  Увага! Ми публікуємо дані з офіційних державних реєстрів. Будь яку інформацію яка є у нас на сайті ви можете самостійно перевірити в державних реєстрах.