Розширений пошук

Відділ праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Адріївської селищної ради Бердянського району Запорізької області

 • ЄДРПОУ44388734
 • Станзареєстровано
 • Вік23.06.2021 (0 років 1 місяців)

Реквізити

Інформація актуальна на 22.07.2021
Найменування
Відділ праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Адріївської селищної ради Бердянського району Запорізької області
Скорочена назва
Відділ праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Адріївської селищної ради Бердянського району Запорізької області
Організаційно-правова форма
ОРГАН МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
ЄДРПОУ
44388734
Дата реєстрації
23.06.2021 (0 років 1 місяців)
Уповноважені особи
Черепахіна Наталія Іванівна; Начальник відділу; - керівник
Розмір статутного (складеного) капіталу (пайового фонду)
0 , 00
Вид установчого документа
Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)

Контакти з єдиного державного реєстру юридичних осіб, ФОП та ГО

Інформація актуальна на 22.07.2021
Дата коли ми зафіксували зміни. Це не точна дата зміни, вона може різнитися від реальної дати зміни. Додатково перевіряйте інформацію в державних реєстрах.

за КВЕД чи по регіону реєстрації, або перегляньте контакти тільки цієї компанії

Адреса реєстрації
Україна, 71140, Запорізька обл., Бердянський р-н, селище міського типу Андріївка, вул.Праці, будинок
Телефон
+3806153914

Види діяльності (КВЕД)

Інформація актуальна на 22.07.2021

Хронологія змін у наборах відкритих даних з порталу data.gov.ua

Увага: Інформація, не містить вичерпний список змін та точних дат. Вказані дати - це дати коли ми зафіксували зміну, під час чергового аналізу даних. Вказані дати можуть відрізнятися від реальної дати зміни. Ми не фіксуємо точних дат змін, по усім даним. Не використовуйте ці дані для прийняття рішень. Користуйтесь державними реєстрами.

Дата виявлення зміни
Було
Стало

01.07.2021

Змінено
  • Черепахіна Наталія Іванівна; Начальник відділу; - керівник

  25.06.2021

  Вид діяльності
   • 84.12

   Відповіді на часті питання

   Загальна інформація

   Дані про "Відділ праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Адріївської селищної ради Бердянського району Запорізької області"

   На цій сторінці опубліковано ключову інформацію про компанію "Відділ праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Адріївської селищної ради Бердянського району Запорізької області", яка була внесена в Українські відкриті державні набори даних. Доступна інформація допоможе вам здійснити компетентний аналіз контрагента та з'ясувати його для подальшої співпраці або інвестування коштів і часу.

   Яку загальну інформація можна знайти про 44388734 "Відділ праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Адріївської селищної ради Бердянського району Запорізької області" на Лід Сканері?

   Картка юридичної особи складається з декількох елементів, частину з яких ви можете бачити на сайті в безкоштовному доступі та ті, які будуть доступні після скачування усіх даних.

   Інформація, яку ви можете застосувати з сайту LeadScanner - це:

   • Повна або скорочена назва: "Відділ праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Адріївської селищної ради Бердянського району Запорізької області".
   • Код ЄДРПОУ: 44388734.
   • Основний вид діяльності: 84.12 Регулювання у сферах охорони здоров'я, освіти, культури та інших соціальних сферах, крім обов'язкового соціального страхування
   • Контактні дані - телефони, сайт, електронна пошта та інше (це вказує не кожна компанія, але переважна більшість).
   • Те що є у власності компанії (інтелектуальна власність - торгівельні марки, деякі ліцензії та дозволи, та інше).

   Ці матеріали доступні для кожного користувача, але в обмеженому виді, проте кожен має можливість, відкрити ще більше даних після збереження файлу по одному або декільком контрагентах з ресурсу пошуковика клієнтів "Лід Сканер". Радимо скористатися цією можливістю , адже дані які агрегуються на пошуковику клієнтів Лід Сканер - це безцінні дані, особливо, коли мова йде про можливість вагомих фінансових витрат або прибутків, на побудову конструктивних відносин.

   Отримавши офіційні дані про контрагента "Відділ праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Адріївської селищної ради Бердянського району Запорізької області", ви отримаєте можливість більш достовірно ознайомитися з компанією, її майном, боргами та її історичними змінами.

   Надана інформація є перевіреной державними спеціалістами, та завдяки інтерактивному пошуку нашого сайту ми автоматично оновлюємо зміни, яка вноситься до державних відомостів про компанії.

   В пошуковику клієнтів "Lead Scanner" ви можете знайти інформацію про компанію 44388734

   Ви ще не використовували наш пошуковик клієнтів?
   Пропонуємо вам зробити це прямо зараз! Крім основної інформації про майбутнього партнера, яким ви зацікавились, ви можете отримати більш вичерпну інформацію чим на звичайних сайтах. Це допоможе вам зробити гідний вибір партнера і уникнути багатьох розчарувань.

   Факти про юридичну особу "Відділ праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Адріївської селищної ради Бердянського району Запорізької області" встановлюються, шляхом обробки відкритих даних, які систематизовані в державних реєстрах.
   Скористайтеся сайтом "Лід сканер" та оцініть всі наші плюси.

   Увага! Ми публікуємо дані з офіційних державних реєстрів. Будь яку інформацію яка є у нас на сайті ви можете самостійно перевірити в державних реєстрах.