Розширений пошук

Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації Житомирської обласної державної адміністрації

 • ЄДРПОУ44400625
 • Станзареєстровано
 • Вік06.05.2021 (0 років 2 місяців)

Реквізити

Інформація актуальна на 27.07.2021
Найменування
Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації Житомирської обласної державної адміністрації
Скорочена назва
Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації Житомирської обласної державної адміністрації
Організаційно-правова форма
ОРГАН ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ
ЄДРПОУ
44400625
Дата реєстрації
06.05.2021 (0 років 2 місяців)
Уповноважені особи
Кацімон Інна Миколаївна; Начальник відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації облдержадмінстрації; 02.06.2021 - керівник
Вид установчого документа
Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)

Контакти з єдиного державного реєстру юридичних осіб, ФОП та ГО

Інформація актуальна на 27.07.2021
Дата коли ми зафіксували зміни. Це не точна дата зміни, вона може різнитися від реальної дати зміни. Додатково перевіряйте інформацію в державних реєстрах.

за КВЕД чи по регіону реєстрації, або перегляньте контакти тільки цієї компанії

Адреса реєстрації
Україна, 10014, Житомирська обл., місто Житомир, Корольова С.П. майдан, будинок
Телефон
+3809837522
Веб сторінка
i.m.katsimon@apoda.zht.gov.ua
Електронна пошта
i.m.katsi@apoda.zht.gov.ua

Види діяльності (КВЕД)

Інформація актуальна на 27.07.2021
Інші види діяльності
84.12 Регулювання у сферах охорони здоров'я, освіти, культури та інших соціальних сферах, крім обов'язкового соціального страхування

Хронологія змін у наборах відкритих даних з порталу data.gov.ua

Увага: Інформація, не містить вичерпний список змін та точних дат. Вказані дати - це дати коли ми зафіксували зміну, під час чергового аналізу даних. Вказані дати можуть відрізнятися від реальної дати зміни. Ми не фіксуємо точних дат змін, по усім даним. Не використовуйте ці дані для прийняття рішень. Користуйтесь державними реєстрами.

Дата виявлення зміни
Було
Стало

22.06.2021

Вид діяльності
  • 84.12
  Змінено
   • Кацімон Інна Миколаївна; Начальник відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації облдержадмінстрації; 02.06.2021 - керівник

   15.06.2021

   Вид діяльності
   • 84.11
   • 84.12
   • 84.11
   Змінено
   • Кацімон Інна Миколаївна; Начальник відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації облдержадмінстрації; 21.04.2021 (Т.в.о. начальника відділу) - керівник

    11.05.2021

    Вид діяльності
     • 84.12
     Змінено
      • Кацімон Інна Миколаївна; Начальник відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації облдержадмінстрації; 21.04.2021 (Т.в.о. начальника відділу) - керівник

      08.05.2021

      Вид діяльності
       • 84.11

       Відповіді на часті питання

       Загальна інформація

       Дані про "Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації Житомирської обласної державної адміністрації"

       На цій сторінці представлено повну інформацію про підприємство "Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації Житомирської обласної державної адміністрації", яка була додана​​ в Українські відкриті державні реєстри. Ця інформація допоможе вам зробити повноцінний аналіз компанії або ФОП та визначити його для подальшої співпраці або вкладення коштів і часу.

       Яку загальну інформація можна знайти про 44400625 "Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації Житомирської обласної державної адміністрації" на Лід Сканері?

       Відібрана інформація складається з декількох компонентів, частину з яких ви можете бачити на сайті в вільному доступі та ті, які будуть доступні після скачування усіх даних.

       Інформація, яку ви можете отримати з сайту LeadScanner - це:

       • Повна або скорочена назва: "Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації Житомирської обласної державної адміністрації".
       • Код ЄДРПОУ: 44400625.
       • Основний вид діяльності: 84.11 Державне управління загального характеру
       • Контактні дані - телефони, сайт, електронна пошта та інше (це вказує не кожна компанія, але переважна більшість).
       • Те що є у власності компанії (інтелектуальна власність - торгівельні марки, деякі ліцензії та дозволи, та інше).

       Ця інформація доступні для кожного користувача, але в обмеженому виді, проте кожен має можливість, отримати ще більше даних після скачування файлу по одному або декільком контрагентах з сайту пошуковика клієнтів "Лід Сканер". Пропонуємо скористатися цією функцією , адже дані які збираються на пошуковику клієнтів Лід Сканер - це важливі дані, особливо, коли мова йде про можливість великих фінансових витрат або прибутків, на побудову комерційних відносин.

       Отримавши всю інформацію про контрагента "Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації Житомирської обласної державної адміністрації", ви отримаєте можливість більш повно ознайомитися з компанією, її майном, боргами та її історичними змінами.

       Надана інформація є достовірною на момент внесення у реєстр, та завдяки інтерактивному пошуку нашого ресурсу ми автоматично оновлюємо відомості, яка додається до реєстрів про організації.

       В пошуковику клієнтів "Lead Scanner" ви можете знайти інформацію про компанію 44400625

       Ви ще не використовували наш пошуковик клієнтів?
       Рекомендуємо вам зробити це прямо зараз! Крім загальних даних про контрагента, яким ви зацікавились, ви можете отримати більш важливу інформацію чим на звичайних сайтах. Це допоможе вам зробити вдалий вибір партнера і захиститися від втрат.

       Ведомости про юридичну особу "Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації Житомирської обласної державної адміністрації" складаються, шляхом обробки відкритих даних, які опубликовані в державних реєстрах.
       Скористайтеся ресурсом "Лід сканер" та оцініть всі наші переваги.

       Увага! Ми публікуємо дані з офіційних державних реєстрів. Будь яку інформацію яка є у нас на сайті ви можете самостійно перевірити в державних реєстрах.