- пошуковик клієнтів по відкритим базам даних

ГАНЬКІВСЬКИЙ КЗ ДО ДС "СВІТАНОК" ЗАБОЛОТІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

  • ЄДРПОУ44630323
  • Станзареєстровано
  • Вік14.09.2021 (0 років 2 місяців)

Реквізити

Інформація актуальна на 26.11.2021
Найменування
ГАНЬКІВСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) "СВІТАНОК" ЗАБОЛОТІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КОЛОМИЙСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Скорочена назва
ГАНЬКІВСЬКИЙ КЗ ДО ДС "СВІТАНОК" ЗАБОЛОТІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Організаційно-правова форма
КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД)
ЄДРПОУ
44630323
Дата реєстрації
14.09.2021 (0 років 2 місяців)
Уповноважені особи
ПАЛІЙЧУК ІВАННА ВАСИЛІВНА; Директор; 01.09.2021; (Виконуюча обов'язки) - керівник
Розмір статутного (складеного) капіталу (пайового фонду)
0 , 00
Вид установчого документа
Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)

Контакти з єдиного державного реєстру юридичних осіб, ФОП та ГО

Інформація актуальна на 26.11.2021
Дата коли ми зафіксували зміни. Це не точна дата зміни, вона може різнитися від реальної дати зміни. Додатково перевіряйте інформацію в державних реєстрах.

за КВЕД чи по регіону реєстрації, або перегляньте контакти тільки цієї компанії

Адреса реєстрації
Україна, 78320, Івано-Франківська обл., Коломийський р-н, село Ганьківці, вул.Миру, будинок , корпус
Телефон
+3806773146

Види діяльності (КВЕД)

Інформація актуальна на 26.11.2021

Учасники та бенефіціари

Інформація актуальна на 26.11.2021
Дата коли нам останній раз вдалося оновити дані цього блоку.
Орган управління
ЗАСНОВНИК; ДИРЕКТОР
Перелік засновників юридичної особи
ЗАБОЛОТІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА КОЛОМИЙСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ; 04355355; Україна; Україна

Адреса засновника:78315 Івано-Франківська обл. Снятинський р-н селище міського типу Заболотів ПЛОЩА СТЕПАНА БАНДЕРИ будинок ; розмір частки -

Розмір внеску до статутного фонду: 0 . 00 грн

Відповіді на часті питання

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЕГРПОУ ГАНЬКІВСЬКИЙ КЗ ДО ДС "СВІТАНОК" ЗАБОЛОТІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ - 44630323

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, компанія 44630323 на 26.11.2021 зареєстрована за адресою: Україна, 78320, Івано-Франківська обл., Коломийський р-н, село Ганьківці, вул.Миру, будинок , корпус

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, контрагент 44630323 на 26.11.2021 має статутний капітал 0 , 00

На дату 26.11.2021 у 44630323 основний вид економічної діяльності 85.10 Дошкільна освіта

Загальна інформація

Дані про "ГАНЬКІВСЬКИЙ КЗ ДО ДС "СВІТАНОК" ЗАБОЛОТІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"

На цій сторінці представлено необхідну інформацію про підприємство "ГАНЬКІВСЬКИЙ КЗ ДО ДС "СВІТАНОК" ЗАБОЛОТІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ", яка була записана в Українські відкриті державні відомості. Ця інформація допоможе вам зробити ретельний аналіз компанії або ФОП та визначити його для подальшої співпраці або вкладення коштів і часу.

Яку загальну інформація можна знайти про 44630323 "ГАНЬКІВСЬКИЙ КЗ ДО ДС "СВІТАНОК" ЗАБОЛОТІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ" на Лід Сканері?

Відібрана інформація складається з декількох деталей, частину з яких ви можете бачити на сайті в вільному доступі та ті, які будуть доступні після скачування усіх даних.

Інформація, яку ви можете скачати з сайту LeadScanner - це:

  • Повна або скорочена назва: "ГАНЬКІВСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) "СВІТАНОК" ЗАБОЛОТІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КОЛОМИЙСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ".
  • Код ЄДРПОУ: 44630323.
  • Основний вид діяльності: 85.10 Дошкільна освіта
  • Контактні дані - телефони, сайт, електронна пошта та інше (це вказує не кожна компанія, але переважна більшість).
  • Те що є у власності компанії (інтелектуальна власність - торгівельні марки, деякі ліцензії та дозволи, та інше).

Ця інформація доступні для кожного користувача, але в обмеженому виді, проте кожен має можливість, отримати ще більше даних після скачування файлу по одному або декільком контрагентах з порталу пошуковика клієнтів "Лід Сканер". Пропонуємо скористатися цією функцією , адже дані які компонуются на пошуковику клієнтів Лід Сканер - це важливі дані, особливо, коли мова йде про можливість великих фінансових витрат або прибутків, на побудову вигідних відносин.

Отримавши всю інформацію про контрагента "ГАНЬКІВСЬКИЙ КЗ ДО ДС "СВІТАНОК" ЗАБОЛОТІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ", ви отримаєте можливість більш повно ознайомитися з компанією, її майном, боргами та її історичними змінами.

Надана інформація є достовірною на момент внесення у реєстр, та завдяки інтерактивному пошуку нашого порталу ми автоматично оновлюємо відомості, яка змінюється до офіційні реєстрі про організації.

В пошуковику клієнтів "Lead Scanner" ви можете знайти інформацію про компанію 44630323

Ви ще не використовували наш пошуковик клієнтів?
Рекомендуємо вам зробити це прямо зараз! Крім базових даних про підприємство, яким ви зацікавились, ви можете отримати більш змістовну інформацію чим на звичайних сайтах. Це допоможе вам зробити грамотний вибір партнера і захиститися від нестиковок.

Відомості про юридичну особу "ГАНЬКІВСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) "СВІТАНОК" ЗАБОЛОТІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КОЛОМИЙСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" складаються, шляхом обробки відкритих даних, які надаються в державних реєстрах.
Скористайтеся ресурсом "Лід сканер" та оцініть всі наші вигоди.

Увага! Ми публікуємо дані з офіційних державних реєстрів. Будь яку інформацію яка є у нас на сайті ви можете самостійно перевірити в державних реєстрах.