- пошуковик клієнтів по відкритим базам даних

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ НГУ, КІ НГУ

  • ЄДРПОУ44633214
  • Станзареєстровано
  • Вік09.09.2021 (0 років 2 місяців)

Реквізити

Інформація актуальна на 03.12.2021
Найменування
КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
Скорочена назва
КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ НГУ, КІ НГУ
Організаційно-правова форма
ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД)
ЄДРПОУ
44633214
Дата реєстрації
09.09.2021 (0 років 2 місяців)
Уповноважені особи
Рева Олександр Олександрович; (Повноваження: Вчиняти дії від імені юридичної особи, у тому числі підписувати договори тощо (Діє в судах України без окремого доручення керівника з усіма правами, наданими стороні, третій особі, в тому числі з правом підписання та подання позову, апеляційних та касаційних скарг, без права досудового врегулювання спорів, врегулювання спорів за участю судді, укладання мирових угод, визнання, відмови повністю або частково від позовних вимог, відкликання апеляційних та касаційних скарг, підпису договорів, фінансової звітності)) - представник
Овчаренко Вячеслав Володимирович; (Повноваження: Вчиняти дії від імені юридичної особи, у тому числі підписувати договори тощо (Діє в судах України без окремого доручення керівника з усіма правами, наданими стороні, третій особі, в тому числі з правом посвідчення копій документів, підписання та подання позову, апеляційних та касаційних скарг, без права досудового врегулювання спорів, врегулювання спорів за участю судді, укладання мирових угод, визнання, відмови повністю або частково від позовних вимог, відкликання апеляційних та касаційних скарг, підпису договорів, фінансової звітності)) - представник
КЛАЧКО ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ - керівник
Розмір статутного (складеного) капіталу (пайового фонду)
0 , 00
Вид установчого документа
Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)

Контакти з єдиного державного реєстру юридичних осіб, ФОП та ГО

Інформація актуальна на 03.12.2021
Дата коли ми зафіксували зміни. Це не точна дата зміни, вона може різнитися від реальної дати зміни. Додатково перевіряйте інформацію в державних реєстрах.

за КВЕД чи по регіону реєстрації, або перегляньте контакти тільки цієї компанії

Адреса реєстрації
Україна, 03179, місто Київ, вул.Оборони Києва, будинок
Телефон
+3809800130
+3806729893
Веб сторінка
kingu@ngu.gov.ua
kingu.edu.ua
Електронна пошта
ki@ngu.gov.ua

Види діяльності (КВЕД)

Інформація актуальна на 03.12.2021
Інші види діяльності
85.32 Професійно-технічна освіта

Учасники та бенефіціари

Інформація актуальна на 03.12.2021
Дата коли нам останній раз вдалося оновити дані цього блоку.
Орган управління
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
Перелік засновників юридичної особи
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

Розмір частки: 0 . 00 грн

Відповіді на часті питання

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЕГРПОУ КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ НГУ, КІ НГУ - 44633214

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, компанія 44633214 на 03.12.2021 зареєстрована за адресою: Україна, 03179, місто Київ, вул.Оборони Києва, будинок

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, контрагент 44633214 на 03.12.2021 має статутний капітал 0 , 00

На дату 03.12.2021 у 44633214 основний вид економічної діяльності 85.42 Вища освіта

Загальна інформація

Дані про "КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ НГУ, КІ НГУ"

На цій сторінці сформовано ключову інформацію про компанію "КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ НГУ, КІ НГУ", яка була внесена в Українські відкриті державні набори даних. Запропонована інформація допоможе вам провести поглиблений аналіз контрагента та встановити його для подальшої співпраці або інвестування коштів і часу.

Яку загальну інформація можна знайти про 44633214 "КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ НГУ, КІ НГУ" на Лід Сканері?

Досьє складається з декількох елементів, частину з яких ви можете бачити на сайті в відкритому доступі та ті, які будуть доступні після скачування усіх даних.

Інформація, яку ви можете застосувати з сайту LeadScanner - це:

  • Повна або скорочена назва: "КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ".
  • Код ЄДРПОУ: 44633214.
  • Основний вид діяльності: 85.42 Вища освіта
  • Контактні дані - телефони, сайт, електронна пошта та інше (це вказує не кожна компанія, але переважна більшість).
  • Те що є у власності компанії (інтелектуальна власність - торгівельні марки, деякі ліцензії та дозволи, та інше).

Ці дані доступні для кожного користувача, але в обмеженому виді, проте кожен має можливість, відкрити ще більше даних після збереження файлу по одному або декільком контрагентах з ресурсу пошуковика клієнтів "Лід Сканер". Радимо скористатися цією можливістю , адже дані які агрегуються на пошуковику клієнтів Лід Сканер - це безцінні дані, особливо, коли мова йде про можливість значних фінансових витрат або прибутків, на побудову конструктивних відносин.

Отримавши дані про контрагента "КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ НГУ, КІ НГУ", ви отримаєте можливість більш повно ознайомитися з компанією, її майном, боргами та її історичними змінами.

Надана інформація є перевіреной державними спеціалістами, та завдяки інтерактивному пошуку нашого сайту ми автоматично оновлюємо дані, яка вноситься до державних відомостів про компанії.

В пошуковику клієнтів "Lead Scanner" ви можете знайти інформацію про компанію 44633214

Ви ще не використовували наш пошуковик клієнтів?
Радимо вам зробити це прямо зараз! Крім основної інформації про майбутнього партнера, яким ви зацікавились, ви можете отримати більш вичерпну інформацію чим на звичайних сайтах. Це допоможе вам зробити справедливий вибір партнера і уникнути багатьох розчарувань.

Факти про юридичну особу "КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ" формуються, шляхом обробки відкритих даних, які систематизовані в державних реєстрах.
Скористайтеся сервісом "Лід сканер" та оцініть всі наші плюси.

Увага! Ми публікуємо дані з офіційних державних реєстрів. Будь яку інформацію яка є у нас на сайті ви можете самостійно перевірити в державних реєстрах.