- пошуковик клієнтів по відкритим базам даних

КУ "ЦНСП ТЕРЕШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

  • ЄДРПОУ44634679
  • Станзареєстровано
  • Вік16.11.2021 (0 років 0 місяців)

Реквізити

Інформація актуальна на 02.12.2021
Найменування
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТЕРЕШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Скорочена назва
КУ "ЦНСП ТЕРЕШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Організаційно-правова форма
КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД)
ЄДРПОУ
44634679
Дата реєстрації
16.11.2021 (0 років 0 місяців)
Уповноважені особи
ДАЦЕНКО ЮЛІЯ ПАВЛІВНА - керівник
Вид установчого документа
Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)

Контакти з єдиного державного реєстру юридичних осіб, ФОП та ГО

Інформація актуальна на 02.12.2021
Дата коли ми зафіксували зміни. Це не точна дата зміни, вона може різнитися від реальної дати зміни. Додатково перевіряйте інформацію в державних реєстрах.

за КВЕД чи по регіону реєстрації, або перегляньте контакти тільки цієї компанії

Адреса реєстрації
Україна, 38760, Полтавська обл., Полтавський р-н, село Микільське, вул.Шевченка, будинок
Телефон
+3806671727
Веб сторінка
tereshkicnsp@ukr.net
Електронна пошта
tereshkic@ukr.net

Види діяльності (КВЕД)

Інформація актуальна на 02.12.2021

Учасники та бенефіціари

Інформація актуальна на 02.12.2021
Дата коли нам останній раз вдалося оновити дані цього блоку.
Орган управління
ЗАСНОВНИК; ДИРЕКТОР
Перелік засновників юридичної особи
ТЕРЕШКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відповіді на часті питання

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЕГРПОУ КУ "ЦНСП ТЕРЕШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" - 44634679

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, компанія 44634679 на 02.12.2021 зареєстрована за адресою: Україна, 38760, Полтавська обл., Полтавський р-н, село Микільське, вул.Шевченка, будинок

На дату 02.12.2021 у 44634679 основний вид економічної діяльності 88.10 Надання соціальної допомоги без забезпечення проживання для осіб похилого віку та інвалідів

Загальна інформація

Дані про "КУ "ЦНСП ТЕРЕШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ""

На цій сторінці представлено необхідну інформацію про підприємство "КУ "ЦНСП ТЕРЕШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"", яка була записана в Українські відкриті державні відомості. Ця інформація допоможе вам зробити ретельний аналіз компанії або ФОП та визначити його для подальшої співпраці або вкладення коштів і часу.

Яку загальну інформація можна знайти про 44634679 "КУ "ЦНСП ТЕРЕШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"" на Лід Сканері?

Відібрана інформація складається з декількох деталей, частину з яких ви можете бачити на сайті в вільному доступі та ті, які будуть доступні після скачування усіх даних.

Інформація, яку ви можете почерпнути з сайту LeadScanner - це:

  • Повна або скорочена назва: "КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТЕРЕШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"".
  • Код ЄДРПОУ: 44634679.
  • Основний вид діяльності: 88.10 Надання соціальної допомоги без забезпечення проживання для осіб похилого віку та інвалідів
  • Контактні дані - телефони, сайт, електронна пошта та інше (це вказує не кожна компанія, але переважна більшість).
  • Те що є у власності компанії (інтелектуальна власність - торгівельні марки, деякі ліцензії та дозволи, та інше).

Ця інформація доступні для кожного користувача, але в обмеженому виді, проте кожен має можливість, отримати ще більше даних після скачування файлу по одному або декільком контрагентах з порталу пошуковика клієнтів "Лід Сканер". Пропонуємо скористатися цією функцією , адже дані які компонуются на пошуковику клієнтів Лід Сканер - це важливі дані, особливо, коли мова йде про можливість великих фінансових витрат або прибутків, на побудову конструктивних відносин.

Отримавши всю інформацію про контрагента "КУ "ЦНСП ТЕРЕШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"", ви отримаєте можливість більш достовірно ознайомитися з компанією, її майном, боргами та її історичними змінами.

Надана інформація є достовірною на момент внесення у реєстр, та завдяки інтерактивному пошуку нашого порталу ми автоматично оновлюємо відомості, яка змінюється до офіційні реєстрі про організації.

В пошуковику клієнтів "Lead Scanner" ви можете знайти інформацію про компанію 44634679

Ви ще не використовували наш пошуковик клієнтів?
Рекомендуємо вам зробити це прямо зараз! Крім основної інформації про майбутнього партнера, яким ви зацікавились, ви можете отримати більш якісну інформацію чим на звичайних сайтах. Це допоможе вам зробити грамотний вибір партнера і захиститися від нестиковок.

Відомості про юридичну особу "КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТЕРЕШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"" складаються, шляхом обробки відкритих даних, які публікуються в державних реєстрах.
Скористайтеся ресурсом "Лід сканер" та оцініть всі наші плюси.

Увага! Ми публікуємо дані з офіційних державних реєстрів. Будь яку інформацію яка є у нас на сайті ви можете самостійно перевірити в державних реєстрах.