- пошуковик клієнтів по відкритим базам даних

РО "РГ ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО (МОНАСТИРСЬКА) С. ВІННИЦЬКІ ХУТОРИ ВІННИЦЬКОГО Р-НУ ВІННИЦЬКО-БАРСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПЦУ"

  • ЄДРПОУ44642936
  • Станзареєстровано
  • Вік28.09.2021 (0 років 2 місяців)

Реквізити

Інформація актуальна на 03.12.2021
Найменування
РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО (МОНАСТИРСЬКА) С. ВІННИЦЬКІ ХУТОРИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКО-БАРСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ"
Скорочена назва
РО "РГ ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО (МОНАСТИРСЬКА) С. ВІННИЦЬКІ ХУТОРИ ВІННИЦЬКОГО Р-НУ ВІННИЦЬКО-БАРСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПЦУ"
Організаційно-правова форма
РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ЄДРПОУ
44642936
Дата реєстрації
28.09.2021 (0 років 2 місяців)
Уповноважені особи
Чуприна Максим Вікторович - керівник
Розмір статутного (складеного) капіталу (пайового фонду)
0 , 00
Вид установчого документа
Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)

Контакти з єдиного державного реєстру юридичних осіб, ФОП та ГО

Інформація актуальна на 03.12.2021
Дата коли ми зафіксували зміни. Це не точна дата зміни, вона може різнитися від реальної дати зміни. Додатково перевіряйте інформацію в державних реєстрах.

за КВЕД чи по регіону реєстрації, або перегляньте контакти тільки цієї компанії

Адреса реєстрації
Україна, 23219, Вінницька обл., Вінницький р-н, село Вінницькі Хутори, вул.Ватутіна, будинок
Телефон
+3809811498
Веб сторінка
sophroniy90@gmail.com
Електронна пошта
sophroni@gmail.com

Види діяльності (КВЕД)

Інформація актуальна на 03.12.2021

Учасники та бенефіціари

Інформація актуальна на 03.12.2021
Дата коли нам останній раз вдалося оновити дані цього блоку.
Орган управління
ПАРАФІЯЛЬНІ ЗБОРИ; ПАРАФІЯЛЬНА РАДА
Перелік засновників юридичної особи
ЧЛЕНИ РЕЛІГІЙНОЇ ГРОМАДИ

Відповіді на часті питання

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЕГРПОУ РО "РГ ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО (МОНАСТИРСЬКА) С. ВІННИЦЬКІ ХУТОРИ ВІННИЦЬКОГО Р-НУ ВІННИЦЬКО-БАРСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПЦУ" - 44642936

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, компанія 44642936 на 03.12.2021 зареєстрована за адресою: Україна, 23219, Вінницька обл., Вінницький р-н, село Вінницькі Хутори, вул.Ватутіна, будинок

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, контрагент 44642936 на 03.12.2021 має статутний капітал 0 , 00

На дату 03.12.2021 у 44642936 основний вид економічної діяльності 94.91 Діяльність релігійних організацій

Загальна інформація

Дані про "РО "РГ ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО (МОНАСТИРСЬКА) С. ВІННИЦЬКІ ХУТОРИ ВІННИЦЬКОГО Р-НУ ВІННИЦЬКО-БАРСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПЦУ""

На цій сторінці опубліковано всю зібрану інформацію про компанію "РО "РГ ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО (МОНАСТИРСЬКА) С. ВІННИЦЬКІ ХУТОРИ ВІННИЦЬКОГО Р-НУ ВІННИЦЬКО-БАРСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПЦУ"", яка була занесена в Українські відкриті державні бази даних. Доступна інформація допоможе вам здійснити глибокий аналіз контрагента та з'ясувати його для подальшої співпраці або інвестування коштів і часу.

Яку загальну інформація можна знайти про 44642936 "РО "РГ ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО (МОНАСТИРСЬКА) С. ВІННИЦЬКІ ХУТОРИ ВІННИЦЬКОГО Р-НУ ВІННИЦЬКО-БАРСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПЦУ"" на Лід Сканері?

Картка юридичної особи складається з декількох складових, частину з яких ви можете бачити на сайті в безкоштовному доступі та ті, які будуть доступні після скачування усіх даних.

Інформація, яку ви можете побачити з сайту LeadScanner - це:

  • Повна або скорочена назва: "РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО (МОНАСТИРСЬКА) С. ВІННИЦЬКІ ХУТОРИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКО-БАРСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ"".
  • Код ЄДРПОУ: 44642936.
  • Основний вид діяльності: 94.91 Діяльність релігійних організацій
  • Контактні дані - телефони, сайт, електронна пошта та інше (це вказує не кожна компанія, але переважна більшість).
  • Те що є у власності компанії (інтелектуальна власність - торгівельні марки, деякі ліцензії та дозволи, та інше).

Ці матеріали доступні для кожного користувача, але в обмеженому виді, проте кожен має можливість, відкрити ще більше даних після збереження файлу по одному або декільком контрагентах з сервису пошуковика клієнтів "Лід Сканер". Радимо скористатися цією можливістю , адже дані які формуються на пошуковику клієнтів Лід Сканер - це безцінні дані, особливо, коли мова йде про можливість вагомих фінансових витрат або прибутків, на побудову підприємницьких відносин.

Отримавши повну інформацію про контрагента "РО "РГ ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО (МОНАСТИРСЬКА) С. ВІННИЦЬКІ ХУТОРИ ВІННИЦЬКОГО Р-НУ ВІННИЦЬКО-БАРСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПЦУ"", ви отримаєте можливість більш глибоко ознайомитися з компанією, її майном, боргами та її історичними змінами.

Надана інформація є перевіреной державними спеціалістами, та завдяки інтерактивному пошуку нашої системи ми автоматично оновлюємо зміни, яка з'являється до державних баз про компанії.

В пошуковику клієнтів "Lead Scanner" ви можете знайти інформацію про компанію 44642936

Ви ще не використовували наш пошуковик клієнтів?
Пропонуємо вам зробити це прямо зараз! Крім загальної інформації про компанію, яким ви зацікавились, ви можете отримати більш детальну інформацію чим на звичайних сайтах. Це допоможе вам зробити коректний вибір партнера і уникнути багатьох помилок.

Дані про юридичну особу "РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО (МОНАСТИРСЬКА) С. ВІННИЦЬКІ ХУТОРИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКО-БАРСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ"" встановлюються, шляхом обробки відкритих даних, які знаходяться в державних реєстрах.
Скористайтеся сайтом "Лід сканер" та оцініть всі наші можливості.

Увага! Ми публікуємо дані з офіційних державних реєстрів. Будь яку інформацію яка є у нас на сайті ви можете самостійно перевірити в державних реєстрах.