- пошуковик клієнтів по відкритим базам даних

КУ "ГРИЦІВСЬКИЙ ЦНСП"

  • ЄДРПОУ44649732
  • Станзареєстровано
  • Вік04.01.2022 (0 років 0 місяців)

Реквізити

Інформація актуальна на 21.01.2022
Найменування
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ "ГРИЦІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Скорочена назва
КУ "ГРИЦІВСЬКИЙ ЦНСП"
Організаційно-правова форма
КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД)
ЄДРПОУ
44649732
Дата реєстрації
04.01.2022 (0 років 0 місяців)
Уповноважені особи
МИСИК ТЕТЯНА СЕРГІЇВНА; ДИРЕКТОР; 04.01.2022 - керівник
Розмір статутного (складеного) капіталу (пайового фонду)
0 , 00
Вид установчого документа
Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)

Контакти з єдиного державного реєстру юридичних осіб, ФОП та ГО

Інформація актуальна на 21.01.2022
Дата коли ми зафіксували зміни. Це не точна дата зміни, вона може різнитися від реальної дати зміни. Додатково перевіряйте інформацію в державних реєстрах.

за КВЕД чи по регіону реєстрації, або перегляньте контакти тільки цієї компанії

Адреса реєстрації
Україна, 30455, Хмельницька обл., Шепетівський р-н, селище міського типу Гриців, вул.Ломоносова, будинок
Телефон
+3806768702

Види діяльності (КВЕД)

Інформація актуальна на 21.01.2022
Інші види діяльності
88.99 Надання іншої соціальної допомоги без забезпечення проживання, н.в.і.у.

Учасники та бенефіціари

Інформація актуальна на 21.01.2022
Дата коли нам останній раз вдалося оновити дані цього блоку.
Орган управління
ЗБОРИ ЗАСНОВНИКА; ДИРЕКТОР
Перелік засновників юридичної особи
ГРИЦІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Розмір частки: 0 . 00 грн

Відповіді на часті питання

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЕГРПОУ КУ "ГРИЦІВСЬКИЙ ЦНСП" - 44649732

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, компанія 44649732 на 21.01.2022 зареєстрована за адресою: Україна, 30455, Хмельницька обл., Шепетівський р-н, селище міського типу Гриців, вул.Ломоносова, будинок

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, контрагент 44649732 на 21.01.2022 має статутний капітал 0 , 00

На дату 21.01.2022 у 44649732 основний вид економічної діяльності 88.10 Надання соціальної допомоги без забезпечення проживання для осіб похилого віку та інвалідів

Загальна інформація

Дані про "КУ "ГРИЦІВСЬКИЙ ЦНСП""

На цій сторінці сформовано всю зібрану інформацію про компанію "КУ "ГРИЦІВСЬКИЙ ЦНСП"", яка була занесена в Українські відкриті державні бази даних. Запропонована інформація допоможе вам провести детальний аналіз контрагента та встановити його для подальшої співпраці або інвестування коштів і часу.

Яку загальну інформація можна знайти про 44649732 "КУ "ГРИЦІВСЬКИЙ ЦНСП"" на Лід Сканері?

Досьє складається з декількох складових, частину з яких ви можете бачити на сайті в відкритому доступі та ті, які будуть доступні після скачування усіх даних.

Інформація, яку ви можете подивитися з сайту LeadScanner - це:

  • Повна або скорочена назва: "КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ "ГРИЦІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ".
  • Код ЄДРПОУ: 44649732.
  • Основний вид діяльності: 88.10 Надання соціальної допомоги без забезпечення проживання для осіб похилого віку та інвалідів
  • Контактні дані - телефони, сайт, електронна пошта та інше (це вказує не кожна компанія, але переважна більшість).
  • Те що є у власності компанії (інтелектуальна власність - торгівельні марки, деякі ліцензії та дозволи, та інше).

Ці дані доступні для кожного користувача, але в обмеженому виді, проте кожен має можливість, відкрити ще більше даних після збереження файлу по одному або декільком контрагентах з сервису пошуковика клієнтів "Лід Сканер". Радимо скористатися цією можливістю , адже дані які формуються на пошуковику клієнтів Лід Сканер - це безцінні дані, особливо, коли мова йде про можливість значних фінансових витрат або прибутків, на побудову ділових відносин.

Отримавши детальні дані про контрагента "КУ "ГРИЦІВСЬКИЙ ЦНСП"", ви отримаєте можливість більш докладно ознайомитися з компанією, її майном, боргами та її історичними змінами.

Надана інформація є перевіреной державними спеціалістами, та завдяки інтерактивному пошуку нашої системи ми автоматично оновлюємо дані, яка з'являється до державних баз про компанії.

В пошуковику клієнтів "Lead Scanner" ви можете знайти інформацію про компанію 44649732

Ви ще не використовували наш пошуковик клієнтів?
Радимо вам зробити це прямо зараз! Крім основних відомостей про бізнес, яким ви зацікавились, ви можете отримати більш повноцінну інформацію чим на звичайних сайтах. Це допоможе вам зробити правильний вибір партнера і уникнути багатьох помилок.

Дані про юридичну особу "КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ "ГРИЦІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" формуються, шляхом обробки відкритих даних, які зберігаються в державних реєстрах.
Скористайтеся сервісом "Лід сканер" та оцініть всі наші функції.

Увага! Ми публікуємо дані з офіційних державних реєстрів. Будь яку інформацію яка є у нас на сайті ви можете самостійно перевірити в державних реєстрах.