- пошуковик клієнтів по відкритим базам даних

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ КІЦМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

  • ЄДРПОУ44654025
  • Станзареєстровано
  • Вік22.09.2021 (0 років 2 місяців)

Реквізити

Інформація актуальна на 03.12.2021
Найменування
СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ КІЦМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Скорочена назва
СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ КІЦМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Організаційно-правова форма
ОРГАН МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
ЄДРПОУ
44654025
Дата реєстрації
22.09.2021 (0 років 2 місяців)
Уповноважені особи
Заярнюк Лариса Василівна; начальник служби; 22.09.2021 - керівник
Вид установчого документа
Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)

Контакти з єдиного державного реєстру юридичних осіб, ФОП та ГО

Інформація актуальна на 03.12.2021
Дата коли ми зафіксували зміни. Це не точна дата зміни, вона може різнитися від реальної дати зміни. Додатково перевіряйте інформацію в державних реєстрах.

за КВЕД чи по регіону реєстрації, або перегляньте контакти тільки цієї компанії

Адреса реєстрації
Україна, 59300, Чернівецька обл., Чернівецький р-н, місто Кіцмань, вул.Незалежності, будинок
Телефон
+3806659144
Веб сторінка
kicman_ssd@meta.ua
Електронна пошта
kicman_@meta.ua

Види діяльності (КВЕД)

Інформація актуальна на 03.12.2021

Відповіді на часті питання

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЕГРПОУ СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ КІЦМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ - 44654025

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, компанія 44654025 на 03.12.2021 зареєстрована за адресою: Україна, 59300, Чернівецька обл., Чернівецький р-н, місто Кіцмань, вул.Незалежності, будинок

На дату 03.12.2021 у 44654025 основний вид економічної діяльності 88.99 Надання іншої соціальної допомоги без забезпечення проживання, н.в.і.у.

Загальна інформація

Дані про "СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ КІЦМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"

На цій сторінці сформовано повну інформацію про підприємство "СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ КІЦМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ", яка була додана​​ в Українські відкриті державні реєстри. Офіційна інформація допоможе вам провести розгорнутий аналіз компанії або ФОП та дізнатися його для подальшої співпраці або вкладення коштів і часу.

Яку загальну інформація можна знайти про 44654025 "СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ КІЦМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" на Лід Сканері?

Анкета складається з декількох компонентів, частину з яких ви можете бачити на сайті в безперешкодному доступі та ті, які будуть доступні після скачування усіх даних.

Інформація, яку ви можете отримати з сайту LeadScanner - це:

  • Повна або скорочена назва: "СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ КІЦМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ".
  • Код ЄДРПОУ: 44654025.
  • Основний вид діяльності: 88.99 Надання іншої соціальної допомоги без забезпечення проживання, н.в.і.у.
  • Контактні дані - телефони, сайт, електронна пошта та інше (це вказує не кожна компанія, але переважна більшість).
  • Те що є у власності компанії (інтелектуальна власність - торгівельні марки, деякі ліцензії та дозволи, та інше).

Ці дані доступні для кожного користувача, але в обмеженому виді, проте кожен має можливість, отримати ще більше даних після скачування файлу по одному або декільком контрагентах з сайту пошуковика клієнтів "Лід Сканер". Пропонуємо скористатися цією функцією , адже дані які збираються на пошуковику клієнтів Лід Сканер - це важливі дані, особливо, коли мова йде про можливість відчутних фінансових витрат або прибутків, на побудову комерційних відносин.

Отримавши ключову інформацію про контрагента "СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ КІЦМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ", ви отримаєте можливість більш повно ознайомитися з компанією, її майном, боргами та її історичними змінами.

Надана інформація є достовірною на момент внесення у реєстр, та завдяки інтерактивному пошуку нашого ресурсу ми автоматично оновлюємо дані, яка додається до реєстрів про організації.

В пошуковику клієнтів "Lead Scanner" ви можете знайти інформацію про компанію 44654025

Ви ще не використовували наш пошуковик клієнтів?
Радимо вам зробити це прямо зараз! Крім загальних даних про контрагента, яким ви зацікавились, ви можете отримати більш важливу інформацію чим на звичайних сайтах. Це допоможе вам зробити належний вибір партнера і захиститися від втрат.

Ведомости про юридичну особу "СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ КІЦМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" виробляються, шляхом обробки відкритих даних, які опубликовані в державних реєстрах.
Скористайтеся системою "Лід сканер" та оцініть всі наші переваги.

Увага! Ми публікуємо дані з офіційних державних реєстрів. Будь яку інформацію яка є у нас на сайті ви можете самостійно перевірити в державних реєстрах.