- пошуковик клієнтів по відкритим базам даних

Парафія Покрови Пересвятої Богородиці ПЦУ села Тойкут Ковельського району

  • ЄДРПОУ44654852
  • Станзареєстровано
  • Вік30.09.2021 (0 років 2 місяців)

Реквізити

Інформація актуальна на 03.12.2021
Найменування
РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "Релігійна громада Покрови Пресвятої Богородиці Православної Церкви України села Тойкут Ковельського району Волинської області"
Скорочена назва
Парафія Покрови Пересвятої Богородиці ПЦУ села Тойкут Ковельського району
Організаційно-правова форма
РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ЄДРПОУ
44654852
Дата реєстрації
30.09.2021 (0 років 2 місяців)
Уповноважені особи
Бонис Іван Петрович; 02.09.2021; (Згідно із статутом) - керівник
Бонис Іван Петрович; 02.01.2021 (Повноваження: Вчиняти дії від імені юридичної особи, у тому числі підписувати договори тощо (згідно із статутом); Подавати документи для державної реєстрації від імені юридичної особи (згідно із статутом)) - представник
Розмір статутного (складеного) капіталу (пайового фонду)
0 , 00
Вид установчого документа
Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)

Контакти з єдиного державного реєстру юридичних осіб, ФОП та ГО

Інформація актуальна на 03.12.2021
Дата коли ми зафіксували зміни. Це не точна дата зміни, вона може різнитися від реальної дати зміни. Додатково перевіряйте інформацію в державних реєстрах.

за КВЕД чи по регіону реєстрації, або перегляньте контакти тільки цієї компанії

Адреса реєстрації
Україна, 45021, Волинська обл., Ковельський р-н, село Тойкут, вул.Садова, будинок
Телефон
+3809623061

Види діяльності (КВЕД)

Інформація актуальна на 03.12.2021

Учасники та бенефіціари

Інформація актуальна на 03.12.2021
Дата коли нам останній раз вдалося оновити дані цього блоку.
Орган управління
Загальні (парафіяльні) збори; Парафіяльна рада
Перелік засновників юридичної особи
члени релігійної громади

Розмір частки: 0 . 00 грн

Відповіді на часті питання

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЕГРПОУ Парафія Покрови Пересвятої Богородиці ПЦУ села Тойкут Ковельського району - 44654852

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, компанія 44654852 на 03.12.2021 зареєстрована за адресою: Україна, 45021, Волинська обл., Ковельський р-н, село Тойкут, вул.Садова, будинок

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, контрагент 44654852 на 03.12.2021 має статутний капітал 0 , 00

На дату 03.12.2021 у 44654852 основний вид економічної діяльності 94.91 Діяльність релігійних організацій

Загальна інформація

Дані про "Парафія Покрови Пересвятої Богородиці ПЦУ села Тойкут Ковельського району"

На цій сторінці опубліковано всю зібрану інформацію про компанію "Парафія Покрови Пересвятої Богородиці ПЦУ села Тойкут Ковельського району", яка була занесена в Українські відкриті державні бази даних. Доступна інформація допоможе вам здійснити глибокий аналіз контрагента та з'ясувати його для подальшої співпраці або інвестування коштів і часу.

Яку загальну інформація можна знайти про 44654852 "Парафія Покрови Пересвятої Богородиці ПЦУ села Тойкут Ковельського району" на Лід Сканері?

Картка юридичної особи складається з декількох складових, частину з яких ви можете бачити на сайті в безкоштовному доступі та ті, які будуть доступні після скачування усіх даних.

Інформація, яку ви можете подивитися з сайту LeadScanner - це:

  • Повна або скорочена назва: "РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "Релігійна громада Покрови Пресвятої Богородиці Православної Церкви України села Тойкут Ковельського району Волинської області"".
  • Код ЄДРПОУ: 44654852.
  • Основний вид діяльності: 94.91 Діяльність релігійних організацій
  • Контактні дані - телефони, сайт, електронна пошта та інше (це вказує не кожна компанія, але переважна більшість).
  • Те що є у власності компанії (інтелектуальна власність - торгівельні марки, деякі ліцензії та дозволи, та інше).

Ці матеріали доступні для кожного користувача, але в обмеженому виді, проте кожен має можливість, відкрити ще більше даних після збереження файлу по одному або декільком контрагентах з сервису пошуковика клієнтів "Лід Сканер". Радимо скористатися цією можливістю , адже дані які формуються на пошуковику клієнтів Лід Сканер - це безцінні дані, особливо, коли мова йде про можливість вагомих фінансових витрат або прибутків, на побудову ділових відносин.

Отримавши повну інформацію про контрагента "Парафія Покрови Пересвятої Богородиці ПЦУ села Тойкут Ковельського району", ви отримаєте можливість більш детально ознайомитися з компанією, її майном, боргами та її історичними змінами.

Надана інформація є перевіреной державними спеціалістами, та завдяки інтерактивному пошуку нашої системи ми автоматично оновлюємо зміни, яка з'являється до державних баз про компанії.

В пошуковику клієнтів "Lead Scanner" ви можете знайти інформацію про компанію 44654852

Ви ще не використовували наш пошуковик клієнтів?
Пропонуємо вам зробити це прямо зараз! Крім основних відомостей про бізнес, яким ви зацікавились, ви можете отримати більш повноцінну інформацію чим на звичайних сайтах. Це допоможе вам зробити коректний вибір партнера і уникнути багатьох помилок.

Дані про юридичну особу "РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "Релігійна громада Покрови Пресвятої Богородиці Православної Церкви України села Тойкут Ковельського району Волинської області"" встановлюються, шляхом обробки відкритих даних, які зберігаються в державних реєстрах.
Скористайтеся сайтом "Лід сканер" та оцініть всі наші функції.

Увага! Ми публікуємо дані з офіційних державних реєстрів. Будь яку інформацію яка є у нас на сайті ви можете самостійно перевірити в державних реєстрах.