- пошуковик клієнтів по відкритим базам даних

РО "РГ ПАРАФІЯ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ КИЇВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ (ПЦУ) С. ІВАНКІВ БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

 • ЄДРПОУ44670282
 • Станзареєстровано
 • Вік16.02.2022 (1 років 9 місяців)

Реквізити

Інформація актуальна на 21.02.2022
Найменування
РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ КИЇВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ) С. ІВАНКІВ БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Скорочена назва
РО "РГ ПАРАФІЯ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ КИЇВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ (ПЦУ) С. ІВАНКІВ БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Організаційно-правова форма
РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ЄДРПОУ
44670282
Дата реєстрації
16.02.2022 (1 років 9 місяців)
Уповноважені особи
Марцін Ігор Володимирович; настоятель; 09.09.2021 - керівник
Вид установчого документа
Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)

Контакти з єдиного державного реєстру юридичних осіб, ФОП та ГО

Інформація актуальна на 21.02.2022
Дата коли ми зафіксували зміни. Це не точна дата зміни, вона може різнитися від реальної дати зміни. Додатково перевіряйте інформацію в державних реєстрах.

за КВЕД чи по регіону реєстрації, або перегляньте контакти тільки цієї компанії

Адреса реєстрації
Україна, 08335, Київська обл., Бориспільський р-н, село Іванків, вул.Кутузова, будинок
Телефон
+3809797167

Види діяльності (КВЕД)

Інформація актуальна на 21.02.2022

Діяльність релігійних організацій

Цей клас включає:
 • діяльність релігійних організацій або індивідуальних осіб, які надають послуги безпосередньо пастві в церквах, мечетях, храмах, синагогах та інших місцях
 • діяльність монастирів
 • діяльність релігійних організацій пустельників
Цей клас також включає:
 • релігійні ритуальні послуги
Цей клас не включає:
 • освіту, яку надають ці організації, див. розділ 85
 • діяльність у сфері охорони здоров'я, що її здійснюють ці організації, див. розділ 86
 • соціальну роботу, яку виконують ці організації, див. розділ 87

Учасники та бенефіціари

Інформація актуальна на 21.02.2022
Дата коли нам останній раз вдалося оновити дані цього блоку.
Орган управління
парафіяльні збори
Перелік засновників юридичної особи
члени релігійної громади

Відповіді на часті питання

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЕГРПОУ РО "РГ ПАРАФІЯ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ КИЇВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ (ПЦУ) С. ІВАНКІВ БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" - 44670282

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, компанія 44670282 на 21.02.2022 зареєстрована за адресою: Україна, 08335, Київська обл., Бориспільський р-н, село Іванків, вул.Кутузова, будинок

На дату 21.02.2022 у 44670282 основний вид економічної діяльності 94.91 Діяльність релігійних організацій

Загальна інформація

Дані про "РО "РГ ПАРАФІЯ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ КИЇВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ (ПЦУ) С. ІВАНКІВ БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ""

На цій сторінці сформовано ключову інформацію про компанію "РО "РГ ПАРАФІЯ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ КИЇВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ (ПЦУ) С. ІВАНКІВ БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"", яка була внесена в Українські відкриті державні набори даних. Запропонована інформація допоможе вам провести поглиблений аналіз контрагента та встановити його для подальшої співпраці або інвестування коштів і часу.

Яку загальну інформація можна знайти про 44670282 "РО "РГ ПАРАФІЯ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ КИЇВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ (ПЦУ) С. ІВАНКІВ БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"" на Лід Сканері?

Досьє складається з декількох елементів, частину з яких ви можете бачити на сайті в відкритому доступі та ті, які будуть доступні після скачування усіх даних.

Інформація, яку ви можете використати з сайту LeadScanner - це:

 • Повна або скорочена назва: "РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ КИЇВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ) С. ІВАНКІВ БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"".
 • Код ЄДРПОУ: 44670282.
 • Основний вид діяльності: 94.91 Діяльність релігійних організацій
 • Контактні дані - телефони, сайт, електронна пошта та інше (це вказує не кожна компанія, але переважна більшість).
 • Те що є у власності компанії (інтелектуальна власність - торгівельні марки, деякі ліцензії та дозволи, та інше).

Ці дані доступні для кожного користувача, але в обмеженому виді, проте кожен має можливість, відкрити ще більше даних після збереження файлу по одному або декільком контрагентах з ресурсу пошуковика клієнтів "Лід Сканер". Радимо скористатися цією можливістю , адже дані які агрегуються на пошуковику клієнтів Лід Сканер - це безцінні дані, особливо, коли мова йде про можливість значних фінансових витрат або прибутків, на побудову ділових відносин.

Отримавши всі дані про контрагента "РО "РГ ПАРАФІЯ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ КИЇВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ (ПЦУ) С. ІВАНКІВ БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"", ви отримаєте можливість більш широко ознайомитися з компанією, її майном, боргами та її історичними змінами.

Надана інформація є перевіреной державними спеціалістами, та завдяки інтерактивному пошуку нашого сайту ми автоматично оновлюємо дані, яка вноситься до державних відомостів про компанії.

В пошуковику клієнтів "Lead Scanner" ви можете знайти інформацію про компанію 44670282

Ви ще не використовували наш пошуковик клієнтів?
Радимо вам зробити це прямо зараз! Крім основних відомостей про бізнес, яким ви зацікавились, ви можете отримати більш повноцінну інформацію чим на звичайних сайтах. Це допоможе вам зробити справедливий вибір партнера і уникнути багатьох розчарувань.

Факти про юридичну особу "РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ КИЇВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ) С. ІВАНКІВ БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"" формуються, шляхом обробки відкритих даних, які містяться в державних реєстрах.
Скористайтеся сервісом "Лід сканер" та оцініть всі наші функції.

Увага! Ми публікуємо дані з офіційних державних реєстрів. Будь яку інформацію яка є у нас на сайті ви можете самостійно перевірити в державних реєстрах.