- пошуковик клієнтів по відкритим базам даних

"РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА МИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ (ПЦУ) С. НОВОГУПАЛІВКА ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ"

 • ЄДРПОУ44755575
 • Станзареєстровано
 • Вік14.02.2022 (0 років 4 місяців)

Реквізити

Інформація актуальна на 21.02.2022
Найменування
"РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА МИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ) С. НОВОГУПАЛІВКА ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Скорочена назва
"РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА МИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ (ПЦУ) С. НОВОГУПАЛІВКА ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Організаційно-правова форма
РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ЄДРПОУ
44755575
Дата реєстрації
14.02.2022 (0 років 4 місяців)
Уповноважені особи
ТРОЦЮК АНАСТАСІЯ ГРИГОРІВНА; 18.08.2021 - керівник
Розмір статутного (складеного) капіталу (пайового фонду)
0 , 00
Вид установчого документа
Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)

Контакти з єдиного державного реєстру юридичних осіб, ФОП та ГО

Інформація актуальна на 21.02.2022
Дата коли ми зафіксували зміни. Це не точна дата зміни, вона може різнитися від реальної дати зміни. Додатково перевіряйте інформацію в державних реєстрах.

за КВЕД чи по регіону реєстрації, або перегляньте контакти тільки цієї компанії

Адреса реєстрації
Україна, 70020, Запорізька обл., Запорізький р-н, село Новогупалівка, вул.Маяковського, будинок
Телефон
+3809690809
Веб сторінка
ELYAALILUYA@UKR.NET
Електронна пошта
ELYAALIL@UKR.NET

Види діяльності (КВЕД)

Інформація актуальна на 21.02.2022

Діяльність релігійних організацій

Цей клас включає:
 • діяльність релігійних організацій або індивідуальних осіб, які надають послуги безпосередньо пастві в церквах, мечетях, храмах, синагогах та інших місцях
 • діяльність монастирів
 • діяльність релігійних організацій пустельників
Цей клас також включає:
 • релігійні ритуальні послуги
Цей клас не включає:
 • освіту, яку надають ці організації, див. розділ 85
 • діяльність у сфері охорони здоров'я, що її здійснюють ці організації, див. розділ 86
 • соціальну роботу, яку виконують ці організації, див. розділ 87

Учасники та бенефіціари

Інформація актуальна на 21.02.2022
Дата коли нам останній раз вдалося оновити дані цього блоку.
Орган управління
ПАРАФІЯЛЬНІ ЗБОРИ; ПАРАФІЯЛЬНА РАДА; НАСТОЯТЕЛЬ
Перелік засновників юридичної особи
"УПРАВЛІННЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ)"; 20519744; Україна; Україна

Адреса засновника:69040 Запорізька обл. місто Запоріжжя ВУЛИЦЯ СВЯТОВОЛОДИМИРІВСЬКА будинок ; розмір частки -

Розмір внеску до статутного фонду: 0 . 00 грн

Відповіді на часті питання

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЕГРПОУ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА МИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ (ПЦУ) С. НОВОГУПАЛІВКА ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ" - 44755575

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, компанія 44755575 на 21.02.2022 зареєстрована за адресою: Україна, 70020, Запорізька обл., Запорізький р-н, село Новогупалівка, вул.Маяковського, будинок

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, контрагент 44755575 на 21.02.2022 має статутний капітал 0 , 00

На дату 21.02.2022 у 44755575 основний вид економічної діяльності 94.91 Діяльність релігійних організацій

Загальна інформація

Дані про ""РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА МИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ (ПЦУ) С. НОВОГУПАЛІВКА ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ" "

На цій сторінці сформовано необхідну інформацію про підприємство ""РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА МИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ (ПЦУ) С. НОВОГУПАЛІВКА ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ" ", яка була записана в Українські відкриті державні відомості. Офіційна інформація допоможе вам провести правильный аналіз компанії або ФОП та дізнатися його для подальшої співпраці або вкладення коштів і часу.

Яку загальну інформація можна знайти про 44755575 ""РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА МИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ (ПЦУ) С. НОВОГУПАЛІВКА ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ" " на Лід Сканері?

Анкета складається з декількох деталей, частину з яких ви можете бачити на сайті в безперешкодному доступі та ті, які будуть доступні після скачування усіх даних.

Інформація, яку ви можете почерпнути з сайту LeadScanner - це:

 • Повна або скорочена назва: ""РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА МИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ) С. НОВОГУПАЛІВКА ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ" ".
 • Код ЄДРПОУ: 44755575.
 • Основний вид діяльності: 94.91 Діяльність релігійних організацій
 • Контактні дані - телефони, сайт, електронна пошта та інше (це вказує не кожна компанія, але переважна більшість).
 • Те що є у власності компанії (інтелектуальна власність - торгівельні марки, деякі ліцензії та дозволи, та інше).

Ці дані доступні для кожного користувача, але в обмеженому виді, проте кожен має можливість, отримати ще більше даних після скачування файлу по одному або декільком контрагентах з порталу пошуковика клієнтів "Лід Сканер". Пропонуємо скористатися цією функцією , адже дані які компонуются на пошуковику клієнтів Лід Сканер - це важливі дані, особливо, коли мова йде про можливість відчутних фінансових витрат або прибутків, на побудову комерційних відносин.

Отримавши ґрунтовні дані про контрагента ""РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА МИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ (ПЦУ) С. НОВОГУПАЛІВКА ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ" ", ви отримаєте можливість більш детально ознайомитися з компанією, її майном, боргами та її історичними змінами.

Надана інформація є достовірною на момент внесення у реєстр, та завдяки інтерактивному пошуку нашого порталу ми автоматично оновлюємо дані, яка змінюється до офіційні реєстрі про організації.

В пошуковику клієнтів "Lead Scanner" ви можете знайти інформацію про компанію 44755575

Ви ще не використовували наш пошуковик клієнтів?
Радимо вам зробити це прямо зараз! Крім загальних даних про контрагента, яким ви зацікавились, ви можете отримати більш важливу інформацію чим на звичайних сайтах. Це допоможе вам зробити точний вибір партнера і захиститися від нестиковок.

Відомості про юридичну особу ""РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА МИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ) С. НОВОГУПАЛІВКА ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ" " виробляються, шляхом обробки відкритих даних, які публікуються в державних реєстрах.
Скористайтеся системою "Лід сканер" та оцініть всі наші переваги.

Увага! Ми публікуємо дані з офіційних державних реєстрів. Будь яку інформацію яка є у нас на сайті ви можете самостійно перевірити в державних реєстрах.