- пошуковик клієнтів по відкритим базам даних

ППО КНП "ЛЬВІВСЬКЕ ТМО 2" ППОЗУ

 • ЄДРПОУ44780491
 • Станзареєстровано
 • Вік14.02.2022 (0 років 4 місяців)

Реквізити

Інформація актуальна на 21.02.2022
Найменування
Первинна профспілкова організація комунального некомерційного підприємства "Львівське територіальне медичне об'єднання"Клінічна лікарня планового лікування,реабілітації та паліативної допомоги" профспілки працівників охорони здоров'я України
Скорочена назва
ППО КНП "ЛЬВІВСЬКЕ ТМО 2" ППОЗУ
Організаційно-правова форма
ПРОФСПІЛКА
ЄДРПОУ
44780491
Дата реєстрації
14.02.2022 (0 років 4 місяців)
Уповноважені особи
ОМЕТЮХ ІРИНА ВАЛЕНТИНІВНА; ГОЛОВА ПЕРВИННОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ/ЧЛЕН ПРОФСПІЛКОВОГО КОМІТЕТУ; (відсутні) - керівник
Вид установчого документа
Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)

Контакти з єдиного державного реєстру юридичних осіб, ФОП та ГО

Інформація актуальна на 21.02.2022
Дата коли ми зафіксували зміни. Це не точна дата зміни, вона може різнитися від реальної дати зміни. Додатково перевіряйте інформацію в державних реєстрах.

за КВЕД чи по регіону реєстрації, або перегляньте контакти тільки цієї компанії

Адреса реєстрації
Україна, 79013, Львівська обл., місто Львів, вул.Коновальця Є., будинок
Телефон
+3809747726

Види діяльності (КВЕД)

Інформація актуальна на 21.02.2022

Діяльність професійних спілок

Цей клас включає:
 • представлення та лобіювання інтересів організованих трудових і професійних союзів
Цей клас також включає:
 • діяльність асоціацій, членами яких є наймані працівники, зацікавлені головним чином у вираженні своєї думки з питань заробітної плати й умов праці
 • діяльність профспілок підприємств, федерацій та конфедерацій, організованих за професійним, структурним, галузевим або іншим принципом
Цей клас не включає:
 • освіту, яку надають ці організації, див. розділ 85

Учасники та бенефіціари

Інформація актуальна на 21.02.2022
Дата коли нам останній раз вдалося оновити дані цього блоку.
Орган управління
ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ (КОНФЕРЕНЦІЯ); ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ
Перелік засновників юридичної особи
ЧЛЕНИ ПРОФСПІЛКИ

Відповіді на часті питання

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЕГРПОУ ППО КНП "ЛЬВІВСЬКЕ ТМО 2" ППОЗУ - 44780491

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, компанія 44780491 на 21.02.2022 зареєстрована за адресою: Україна, 79013, Львівська обл., місто Львів, вул.Коновальця Є., будинок

На дату 21.02.2022 у 44780491 основний вид економічної діяльності 94.20 Діяльність професійних спілок

Загальна інформація

Дані про "ППО КНП "ЛЬВІВСЬКЕ ТМО 2" ППОЗУ"

На цій сторінці представлено необхідну інформацію про підприємство "ППО КНП "ЛЬВІВСЬКЕ ТМО 2" ППОЗУ", яка була записана в Українські відкриті державні відомості. Ця інформація допоможе вам зробити ретельний аналіз компанії або ФОП та визначити його для подальшої співпраці або вкладення коштів і часу.

Яку загальну інформація можна знайти про 44780491 "ППО КНП "ЛЬВІВСЬКЕ ТМО 2" ППОЗУ" на Лід Сканері?

Відібрана інформація складається з декількох деталей, частину з яких ви можете бачити на сайті в вільному доступі та ті, які будуть доступні після скачування усіх даних.

Інформація, яку ви можете скачати з сайту LeadScanner - це:

 • Повна або скорочена назва: "Первинна профспілкова організація комунального некомерційного підприємства "Львівське територіальне медичне об'єднання"Клінічна лікарня планового лікування,реабілітації та паліативної допомоги" профспілки працівників охорони здоров'я України".
 • Код ЄДРПОУ: 44780491.
 • Основний вид діяльності: 94.20 Діяльність професійних спілок
 • Контактні дані - телефони, сайт, електронна пошта та інше (це вказує не кожна компанія, але переважна більшість).
 • Те що є у власності компанії (інтелектуальна власність - торгівельні марки, деякі ліцензії та дозволи, та інше).

Ця інформація доступні для кожного користувача, але в обмеженому виді, проте кожен має можливість, отримати ще більше даних після скачування файлу по одному або декільком контрагентах з порталу пошуковика клієнтів "Лід Сканер". Пропонуємо скористатися цією функцією , адже дані які компонуются на пошуковику клієнтів Лід Сканер - це важливі дані, особливо, коли мова йде про можливість великих фінансових витрат або прибутків, на побудову підприємницьких відносин.

Отримавши інформацію про контрагента "ППО КНП "ЛЬВІВСЬКЕ ТМО 2" ППОЗУ", ви отримаєте можливість більш грунтовно ознайомитися з компанією, її майном, боргами та її історичними змінами.

Надана інформація є достовірною на момент внесення у реєстр, та завдяки інтерактивному пошуку нашого порталу ми автоматично оновлюємо відомості, яка змінюється до офіційні реєстрі про організації.

В пошуковику клієнтів "Lead Scanner" ви можете знайти інформацію про компанію 44780491

Ви ще не використовували наш пошуковик клієнтів?
Рекомендуємо вам зробити це прямо зараз! Крім загальної інформації про компанію, яким ви зацікавились, ви можете отримати більш повну інформацію чим на звичайних сайтах. Це допоможе вам зробити грамотний вибір партнера і захиститися від нестиковок.

Відомості про юридичну особу "Первинна профспілкова організація комунального некомерційного підприємства "Львівське територіальне медичне об'єднання"Клінічна лікарня планового лікування,реабілітації та паліативної допомоги" профспілки працівників охорони здоров'я України" складаються, шляхом обробки відкритих даних, які надаються в державних реєстрах.
Скористайтеся ресурсом "Лід сканер" та оцініть всі наші можливості.

Увага! Ми публікуємо дані з офіційних державних реєстрів. Будь яку інформацію яка є у нас на сайті ви можете самостійно перевірити в державних реєстрах.