- пошуковик клієнтів по відкритим базам даних

ПРОФСПІЛКА ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ

  • ЄДРПОУ52316533
  • Станзареєстровано, свідоцтво про державну реєстрацію недійсне
  • Вік01.01.0001 (2021 років 6 місяців)

Реквізити

Інформація актуальна на 04.02.2022
Найменування
ПРОФСПІЛКА ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ
Скорочена назва
ПРОФСПІЛКА ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ
Організаційно-правова форма
ПРОФСПІЛКА
ЄДРПОУ
52316533
Дата реєстрації
01.01.0001 (2021 років 6 місяців)
Вид установчого документа
Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)

Контакти з єдиного державного реєстру юридичних осіб, ФОП та ГО

Інформація актуальна на 04.02.2022
Дата коли ми зафіксували зміни. Це не точна дата зміни, вона може різнитися від реальної дати зміни. Додатково перевіряйте інформацію в державних реєстрах.

за КВЕД чи по регіону реєстрації, або перегляньте контакти тільки цієї компанії

Адреса реєстрації
Україна, Львівська обл., Перемишлянський р-н, місто Перемишляни, 81200, М.ПЕРЕМИШЛЯНИ, ВУЛИЦЯ ГАЛИЦЬКА, БУДИНОК,

Відповіді на часті питання

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЕГРПОУ ПРОФСПІЛКА ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ - 52316533

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, компанія 52316533 на 04.02.2022 зареєстрована за адресою: Україна, Львівська обл., Перемишлянський р-н, місто Перемишляни, 81200, М.ПЕРЕМИШЛЯНИ, ВУЛИЦЯ ГАЛИЦЬКА, БУДИНОК,

Загальна інформація

Дані про "ПРОФСПІЛКА ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ"

На цій сторінці представлено повну інформацію про підприємство "ПРОФСПІЛКА ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ", яка була додана​​ в Українські відкриті державні реєстри. Ця інформація допоможе вам зробити повноцінний аналіз компанії або ФОП та визначити його для подальшої співпраці або вкладення коштів і часу.

Яку загальну інформація можна знайти про 52316533 "ПРОФСПІЛКА ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ" на Лід Сканері?

Відібрана інформація складається з декількох компонентів, частину з яких ви можете бачити на сайті в вільному доступі та ті, які будуть доступні після скачування усіх даних.

Інформація, яку ви можете проаналізувати з сайту LeadScanner - це:

  • Повна або скорочена назва: "ПРОФСПІЛКА ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ".
  • Код ЄДРПОУ: 52316533.
  • Контактні дані - телефони, сайт, електронна пошта та інше (це вказує не кожна компанія, але переважна більшість).
  • Те що є у власності компанії (інтелектуальна власність - торгівельні марки, деякі ліцензії та дозволи, та інше).

Ця інформація доступні для кожного користувача, але в обмеженому виді, проте кожен має можливість, отримати ще більше даних після скачування файлу по одному або декільком контрагентах з сайту пошуковика клієнтів "Лід Сканер". Пропонуємо скористатися цією функцією , адже дані які збираються на пошуковику клієнтів Лід Сканер - це важливі дані, особливо, коли мова йде про можливість великих фінансових витрат або прибутків, на побудову вигідних відносин.

Отримавши інформацію про контрагента "ПРОФСПІЛКА ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ", ви отримаєте можливість більш повно ознайомитися з компанією, її майном, боргами та її історичними змінами.

Надана інформація є достовірною на момент внесення у реєстр, та завдяки інтерактивному пошуку нашого ресурсу ми автоматично оновлюємо відомості, яка додається до реєстрів про організації.

В пошуковику клієнтів "Lead Scanner" ви можете знайти інформацію про компанію 52316533

Ви ще не використовували наш пошуковик клієнтів?
Рекомендуємо вам зробити це прямо зараз! Крім базових даних про підприємство, яким ви зацікавились, ви можете отримати більш змістовну інформацію чим на звичайних сайтах. Це допоможе вам зробити вдалий вибір партнера і захиститися від втрат.

Ведомости про юридичну особу "ПРОФСПІЛКА ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ" складаються, шляхом обробки відкритих даних, які зібрані в державних реєстрах.
Скористайтеся ресурсом "Лід сканер" та оцініть всі наші вигоди.

Увага! Ми публікуємо дані з офіційних державних реєстрів. Будь яку інформацію яка є у нас на сайті ви можете самостійно перевірити в державних реєстрах.