- пошуковик клієнтів по відкритим базам даних

ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКО-ПОЛЬСЬКЕ-ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНЕ "АСТОН" ЛТД

  • ЄДРПОУ60043346
  • Станв стані припинення
  • Вік04.03.1994 (28 років 3 місяців)

Реквізити

Інформація актуальна на 04.02.2022
Найменування
ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКО-ПОЛЬСЬКЕ-ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНЕ "АСТОН" ЛТД
Скорочена назва
ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКО-ПОЛЬСЬКЕ-ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНЕ "АСТОН" ЛТД
Організаційно-правова форма
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
ЄДРПОУ
60043346
Дата реєстрації
04.03.1994 (28 років 3 місяців)
Вид установчого документа
Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)

Контакти з єдиного державного реєстру юридичних осіб, ФОП та ГО

Інформація актуальна на 04.02.2022
Дата коли ми зафіксували зміни. Це не точна дата зміни, вона може різнитися від реальної дати зміни. Додатково перевіряйте інформацію в державних реєстрах.

за КВЕД чи по регіону реєстрації, або перегляньте контакти тільки цієї компанії

Адреса реєстрації
Україна, 21000, Вінницька обл., місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ФРУНЗЕ, будинок , квартира

Відповіді на часті питання

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЕГРПОУ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКО-ПОЛЬСЬКЕ-ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНЕ "АСТОН" ЛТД - 60043346

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, компанія 60043346 на 04.02.2022 зареєстрована за адресою: Україна, 21000, Вінницька обл., місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ФРУНЗЕ, будинок , квартира

Загальна інформація

Дані про "ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКО-ПОЛЬСЬКЕ-ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНЕ "АСТОН" ЛТД"

На цій сторінці опубліковано ключову інформацію про компанію "ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКО-ПОЛЬСЬКЕ-ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНЕ "АСТОН" ЛТД", яка була внесена в Українські відкриті державні набори даних. Доступна інформація допоможе вам здійснити компетентний аналіз контрагента та з'ясувати його для подальшої співпраці або інвестування коштів і часу.

Яку загальну інформація можна знайти про 60043346 "ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКО-ПОЛЬСЬКЕ-ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНЕ "АСТОН" ЛТД" на Лід Сканері?

Картка юридичної особи складається з декількох елементів, частину з яких ви можете бачити на сайті в безкоштовному доступі та ті, які будуть доступні після скачування усіх даних.

Інформація, яку ви можете використати з сайту LeadScanner - це:

  • Повна або скорочена назва: "ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКО-ПОЛЬСЬКЕ-ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНЕ "АСТОН" ЛТД".
  • Код ЄДРПОУ: 60043346.
  • Контактні дані - телефони, сайт, електронна пошта та інше (це вказує не кожна компанія, але переважна більшість).
  • Те що є у власності компанії (інтелектуальна власність - торгівельні марки, деякі ліцензії та дозволи, та інше).

Ці матеріали доступні для кожного користувача, але в обмеженому виді, проте кожен має можливість, відкрити ще більше даних після збереження файлу по одному або декільком контрагентах з ресурсу пошуковика клієнтів "Лід Сканер". Радимо скористатися цією можливістю , адже дані які агрегуються на пошуковику клієнтів Лід Сканер - це безцінні дані, особливо, коли мова йде про можливість вагомих фінансових витрат або прибутків, на побудову підприємницьких відносин.

Отримавши докладні дані про контрагента "ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКО-ПОЛЬСЬКЕ-ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНЕ "АСТОН" ЛТД", ви отримаєте можливість більш широко ознайомитися з компанією, її майном, боргами та її історичними змінами.

Надана інформація є перевіреной державними спеціалістами, та завдяки інтерактивному пошуку нашого сайту ми автоматично оновлюємо зміни, яка вноситься до державних відомостів про компанії.

В пошуковику клієнтів "Lead Scanner" ви можете знайти інформацію про компанію 60043346

Ви ще не використовували наш пошуковик клієнтів?
Пропонуємо вам зробити це прямо зараз! Крім загальної інформації про компанію, яким ви зацікавились, ви можете отримати більш детальну інформацію чим на звичайних сайтах. Це допоможе вам зробити гідний вибір партнера і уникнути багатьох розчарувань.

Факти про юридичну особу "ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКО-ПОЛЬСЬКЕ-ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНЕ "АСТОН" ЛТД" встановлюються, шляхом обробки відкритих даних, які містяться в державних реєстрах.
Скористайтеся сайтом "Лід сканер" та оцініть всі наші можливості.

Увага! Ми публікуємо дані з офіційних державних реєстрів. Будь яку інформацію яка є у нас на сайті ви можете самостійно перевірити в державних реєстрах.