- пошуковик клієнтів по відкритим базам даних

ДП"ВІННИЦЬКА ОС УКРІНВЕСТЕКСПЕРТИЗИ"

  • ЄДРПОУ60043725
  • Станприпинено
  • Вік08.09.2004 (17 років 4 місяців)

Реквізити

Інформація актуальна на 01.01.0001
Найменування
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА СЛУЖБА УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ"
Скорочена назва
ДП"ВІННИЦЬКА ОС УКРІНВЕСТЕКСПЕРТИЗИ"
Організаційно-правова форма
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
ЄДРПОУ
60043725
Дата реєстрації
08.09.2004 (17 років 4 місяців)
Уповноважені особи
ВАХОВСЬКИЙ ВОЛОДИМИР КОСТЯНТИНОВИЧ - керівник
ВАХОВСЬКИЙ ВОЛОДИМИР КОСТЯНТИНОВИЧ; - представник
Розмір статутного (складеного) капіталу (пайового фонду)
2 070 , 00
Вид установчого документа
Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)

Контакти з єдиного державного реєстру юридичних осіб, ФОП та ГО

Інформація актуальна на 01.01.0001
Дата коли ми зафіксували зміни. Це не точна дата зміни, вона може різнитися від реальної дати зміни. Додатково перевіряйте інформацію в державних реєстрах.

за КВЕД чи по регіону реєстрації, або перегляньте контакти тільки цієї компанії

Адреса реєстрації
Україна, 21050, Вінницька обл., місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ТЕАТРАЛЬНА, будинок
Телефон
5209

Види діяльності (КВЕД)

Інформація актуальна на 01.01.0001
Цей розділ включає всі види діяльності (крім виробництва та надання в оренду), пов'язані з автомобілями й мотоциклами, у т.ч. вантажними автомобілями та колісними тягачами, такі як оптова та роздрібна торгівля новими й уживаними транспортними засобами, ремонт і технічне обслуговування транспортних засобів, а також оптова та роздрібна торгівля деталями та приладдям для автомобілів і мотоциклів. Також до розділу відносять діяльність посередників, які беруть участь в оптовій або роздрібній торгівлі транспортними засобами.

Цей розділ також включає діяльність з миття, полірування автомобілів тощо.

Цей розділ не включає роздрібну торгівлю моторним паливом, мастильними матеріалами та охолоджуючими рідинами, надання в оренду автомобілів або мотоциклів.

Учасники та бенефіціари

Інформація актуальна на 01.01.0001
Дата коли нам останній раз вдалося оновити дані цього блоку.
Орган управління
ДИРЕКТОР
Перелік засновників юридичної особи
ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Розмір частки: 2 070 . 00 грн

Відповіді на часті питання

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЕГРПОУ ДП"ВІННИЦЬКА ОС УКРІНВЕСТЕКСПЕРТИЗИ" - 60043725

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, компанія 60043725 на 01.01.0001 зареєстрована за адресою: Україна, 21050, Вінницька обл., місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ТЕАТРАЛЬНА, будинок

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, контрагент 60043725 на 01.01.0001 має статутний капітал 2 070 , 00

На дату 01.01.0001 у 60043725 основний вид економічної діяльності 45 Оптова та роздрібна торгівля автотранспортними засобами та мотоциклами, їх ремонт

Загальна інформація

Дані про "ДП"ВІННИЦЬКА ОС УКРІНВЕСТЕКСПЕРТИЗИ""

На цій сторінці сформовано повну інформацію про підприємство "ДП"ВІННИЦЬКА ОС УКРІНВЕСТЕКСПЕРТИЗИ"", яка була додана​​ в Українські відкриті державні реєстри. Офіційна інформація допоможе вам провести розгорнутий аналіз компанії або ФОП та дізнатися його для подальшої співпраці або вкладення коштів і часу.

Яку загальну інформація можна знайти про 60043725 "ДП"ВІННИЦЬКА ОС УКРІНВЕСТЕКСПЕРТИЗИ"" на Лід Сканері?

Анкета складається з декількох компонентів, частину з яких ви можете бачити на сайті в безперешкодному доступі та ті, які будуть доступні після скачування усіх даних.

Інформація, яку ви можете проаналізувати з сайту LeadScanner - це:

  • Повна або скорочена назва: "ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА СЛУЖБА УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ"".
  • Код ЄДРПОУ: 60043725.
  • Основний вид діяльності: 45 Оптова та роздрібна торгівля автотранспортними засобами та мотоциклами, їх ремонт
  • Контактні дані - телефони, сайт, електронна пошта та інше (це вказує не кожна компанія, але переважна більшість).
  • Те що є у власності компанії (інтелектуальна власність - торгівельні марки, деякі ліцензії та дозволи, та інше).

Ці дані доступні для кожного користувача, але в обмеженому виді, проте кожен має можливість, отримати ще більше даних після скачування файлу по одному або декільком контрагентах з сайту пошуковика клієнтів "Лід Сканер". Пропонуємо скористатися цією функцією , адже дані які збираються на пошуковику клієнтів Лід Сканер - це важливі дані, особливо, коли мова йде про можливість відчутних фінансових витрат або прибутків, на побудову комерційних відносин.

Отримавши детальну інформацію про контрагента "ДП"ВІННИЦЬКА ОС УКРІНВЕСТЕКСПЕРТИЗИ"", ви отримаєте можливість більш грунтовно ознайомитися з компанією, її майном, боргами та її історичними змінами.

Надана інформація є достовірною на момент внесення у реєстр, та завдяки інтерактивному пошуку нашого ресурсу ми автоматично оновлюємо дані, яка додається до реєстрів про організації.

В пошуковику клієнтів "Lead Scanner" ви можете знайти інформацію про компанію 60043725

Ви ще не використовували наш пошуковик клієнтів?
Радимо вам зробити це прямо зараз! Крім загальних даних про контрагента, яким ви зацікавились, ви можете отримати більш важливу інформацію чим на звичайних сайтах. Це допоможе вам зробити належний вибір партнера і захиститися від втрат.

Ведомости про юридичну особу "ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА СЛУЖБА УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ"" виробляються, шляхом обробки відкритих даних, які зібрані в державних реєстрах.
Скористайтеся системою "Лід сканер" та оцініть всі наші переваги.

Увага! Ми публікуємо дані з офіційних державних реєстрів. Будь яку інформацію яка є у нас на сайті ви можете самостійно перевірити в державних реєстрах.