- пошуковик клієнтів по відкритим базам даних

ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ АПАРАТУ ЦК ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ГЕОЛОГІЇ, ГЕОДЕЗІЇ ТА КАРТОГРАФІЇ УКРАЇНИ

  • ЄДРПОУ99070030
  • Станзареєстровано, свідоцтво про державну реєстрацію недійсне
  • Вік01.01.0001 (2021 років 6 місяців)

Реквізити

Інформація актуальна на 04.02.2022
Найменування
ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ АПАРАТУ ЦК ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ГЕОЛОГІЇ, ГЕОДЕЗІЇ ТА КАРТОГРАФІЇ УКРАЇНИ
Скорочена назва
ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ АПАРАТУ ЦК ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ГЕОЛОГІЇ, ГЕОДЕЗІЇ ТА КАРТОГРАФІЇ УКРАЇНИ
Організаційно-правова форма
ПРОФСПІЛКА
ЄДРПОУ
99070030
Дата реєстрації
01.01.0001 (2021 років 6 місяців)
Вид установчого документа
Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)

Контакти з єдиного державного реєстру юридичних осіб, ФОП та ГО

Інформація актуальна на 04.02.2022
Дата коли ми зафіксували зміни. Це не точна дата зміни, вона може різнитися від реальної дати зміни. Додатково перевіряйте інформацію в державних реєстрах.

за КВЕД чи по регіону реєстрації, або перегляньте контакти тільки цієї компанії

Адреса реєстрації
Україна, 01012, місто Київ, ВУЛИЦЯ МАЙДАН НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок

Відповіді на часті питання

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЕГРПОУ ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ АПАРАТУ ЦК ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ГЕОЛОГІЇ, ГЕОДЕЗІЇ ТА КАРТОГРАФІЇ УКРАЇНИ - 99070030

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, компанія 99070030 на 04.02.2022 зареєстрована за адресою: Україна, 01012, місто Київ, ВУЛИЦЯ МАЙДАН НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок

Загальна інформація

Дані про "ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ АПАРАТУ ЦК ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ГЕОЛОГІЇ, ГЕОДЕЗІЇ ТА КАРТОГРАФІЇ УКРАЇНИ"

На цій сторінці представлено ключову інформацію про компанію "ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ АПАРАТУ ЦК ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ГЕОЛОГІЇ, ГЕОДЕЗІЇ ТА КАРТОГРАФІЇ УКРАЇНИ", яка була внесена в Українські відкриті державні набори даних. Зібрана інформація допоможе вам зробити великий аналіз контрагента та розпізнати його для подальшої співпраці або інвестування коштів і часу.

Яку загальну інформація можна знайти про 99070030 "ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ АПАРАТУ ЦК ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ГЕОЛОГІЇ, ГЕОДЕЗІЇ ТА КАРТОГРАФІЇ УКРАЇНИ" на Лід Сканері?

Сторінка складається з декількох елементів, частину з яких ви можете бачити на сайті в прямому доступі та ті, які будуть доступні після скачування усіх даних.

Інформація, яку ви можете застосувати з сайту LeadScanner - це:

  • Повна або скорочена назва: "ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ АПАРАТУ ЦК ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ГЕОЛОГІЇ, ГЕОДЕЗІЇ ТА КАРТОГРАФІЇ УКРАЇНИ".
  • Код ЄДРПОУ: 99070030.
  • Контактні дані - телефони, сайт, електронна пошта та інше (це вказує не кожна компанія, але переважна більшість).
  • Те що є у власності компанії (інтелектуальна власність - торгівельні марки, деякі ліцензії та дозволи, та інше).

Ця інформація доступні для кожного користувача, але в обмеженому виді, проте кожен має можливість, відкрити ще більше даних після збереження файлу по одному або декільком контрагентах з ресурсу пошуковика клієнтів "Лід Сканер". Радимо скористатися цією можливістю , адже дані які агрегуються на пошуковику клієнтів Лід Сканер - це безцінні дані, особливо, коли мова йде про можливість критичних фінансових витрат або прибутків, на побудову комерційних відносин.

Отримавши розгорнуті дані про контрагента "ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ АПАРАТУ ЦК ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ГЕОЛОГІЇ, ГЕОДЕЗІЇ ТА КАРТОГРАФІЇ УКРАЇНИ", ви отримаєте можливість більш повно ознайомитися з компанією, її майном, боргами та її історичними змінами.

Надана інформація є перевіреной державними спеціалістами, та завдяки інтерактивному пошуку нашого сайту ми автоматично оновлюємо відомості, яка вноситься до державних відомостів про компанії.

В пошуковику клієнтів "Lead Scanner" ви можете знайти інформацію про компанію 99070030

Ви ще не використовували наш пошуковик клієнтів?
Рекомендуємо вам зробити це прямо зараз! Крім загальних даних про контрагента, яким ви зацікавились, ви можете отримати більш детальну інформацію чим на звичайних сайтах. Це допоможе вам зробити оптимальний вибір партнера і уникнути багатьох розчарувань.

Факти про юридичну особу "ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ АПАРАТУ ЦК ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ГЕОЛОГІЇ, ГЕОДЕЗІЇ ТА КАРТОГРАФІЇ УКРАЇНИ" виявляються, шляхом обробки відкритих даних, які систематизовані в державних реєстрах.
Скористайтеся порталом "Лід сканер" та оцініть всі наші переваги.

Увага! Ми публікуємо дані з офіційних державних реєстрів. Будь яку інформацію яка є у нас на сайті ви можете самостійно перевірити в державних реєстрах.